Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sibirya Husky görmek

Rüyada Sibirya kurdu görmek ne demek?

Ben bu gün rüyamda alacağımız olan evi tam ters şekilde bahçe dublex olarak gördüm ve önünde tilkiler vardı ve bizim balkonun önünde de 3.5 aylık bir husky kurt köpeği vardı, beyaz kahve ve balkondan inip alıp eve getirip besliyordum, beslerken ne gelirse veriyordum. Ona balık gibi bir şey verdim ve öldü gibi oldu ve öksürdü tekrar hareket etti, tekrar geri saldım besleyince ondan sonra bakkaldan ekmek aldık eve geliyoruz, evin önündeki tilkiler geçmemize izin vermiyorlar ve biz arkadaşımla kendimizi bir çoban köpeği gibi hissedip dövüşüyoruz, öldürüyoruz tam olarak hatırlamıyorum orasını ondan sonra eve geliyoruz gülüyoruz.

Rüyada Sibirya Husky kurt köpeği görmek tabiri

Rüyada bahçe dubleksi ev görmek emniyet ve dönüşüm simgesidir. Eğer hayatınızda bazı değişiklikler yaparak geleceğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız bunun için vereceğiniz kararlar hakkında en uygun dönemde olduğunuzu işaret eder. Rüyada tilki görmek etrafınızdaki insanlara dikkat etmelisiniz manası taşır. Size zarar verebilecek insanların olduğuna işaret eder.

Rüyada husky kurt köpeği görmek, Sibirya kurdu, Rus kurt köpeği gerçek yaşamınızda bazı koruyucu güçlerin size hayatta ilerlemeniz için yardımcı olduğunu simgeler. Rüyada tilki öldürmek size zarar vermeye çalışanları alt edeceğinizi ifade eder.

“Rüyada Sibirya Husky görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, rüyamda bir sibirya kurdunun bana dişlerini göstererek havladıgını gördüm, daha sonra üzerime dogru koşarak gelip elimdeki yastığımı alıp parçaladı, yastığımın içinde cevşen vardı onu kapının önüne bıraktı. Bu ne demektir, teşekkürler. 30, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada Sibirya Kurdu görmek aslında çok iyidir ve gerçek yaşamda bazı koruyucu güçlerin size hayatta ilerlemeniz için yardımcı olduğunu simgeler. Ancak köpeğin dişlerini göstererek size havlaması, yastığı parçalaması, oradan cevşeni alıp kapının önüne bırakması ise hayatınızda bir şeyin yanlış gittiğini ya da bir şeyi hatalı bildiğinizi, doğru bildiğiniz bir şeyin aslında yanlış olduğunu göstermekte ve bu yanlışa son vermek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir