Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Kayıp Husky, Kahverengi Gözlü, Erkek Sibirya Kurdu

LÜTFEN DİKKAT BU YAZI 2010 YILINDA YAZILMIŞTIR VE ŞU ANDA GEÇERSİZDİR

2 aylık iken alıp, ellerimizle beslediğimiz, canımız, çocuklarımın arkadaşı, dostu Sibirya kurdumuz 2010 Yılbaşı akşamında saat 17 de Beylikdüzü – Kavaklı köyü sahilindeki evimizden kaybolmuştur.
Kayıp Sibirya Husky, Sibirya kurt kayıp
Adı NET olup, 4 yaşında, Erkek, Vücudun üst kısmı canlı parlak siyah, alt karın bölgesi kar beyazdır. Gözleri kahverengi olup, yüzü beyazdır, 38 Kilo, Dünya tatlısı, eşsiz bir can dostumuzdur. Bu köpeği alan kişi kayıp köpek olduğunu bilmeyebilir, Barınak vasıtasıyla temin edildiği söylenmiş olabilir. Sadece ve sadece kurdumuzu çok özlüyoruz. 2 aylık aldık ve 4 yıldan beri bizden 1 gün dahi ayrı kalmadı. Bu kurdu görenlerin bizimle irtibat kurması insanlık adına rica olunur.

Bulana, haber verene 5000 Türk lirası verilip, bu köpeği nereden bulduğu, aldığı hakkında hiçbir şey sorulmayacaktır. Biz sadece kurdumuza kavuşmak istiyoruz.

Not
NET diye seslendiğinizde kulaklarını havaya dikerek size bakar ve dinler
BAK dediğinizde elinizle gösterdiğiniz yere bakar
GEL dediğinizde yanınıza gelir
ÖP dediğinizde yanağınızı yalamak ister
HASAN NERDE dediğinizde heyecanla etrafını araştırır ( Hasan 2 yaşındaki oğlumdur)
Bu komutlara uyan, kahverengi gözlü, burnunun beyaz kısmında ufak bir siyasımsı leke olan köpeğin NET olma olasılığı yüksektir. Kesinlikle korkmanıza gerek yoktur ve yakalayabilirsiniz. Günün hangi saati olursa olsun bizi arayabilirsiniz. İstanbul içinde en geç yarım saatte size ulaşırız.

Aşağıdaki resimleri büyütmek için lütfen tıklayın :
Sibirya kurdu Alaska kurdu Alaskan kurt Kahverengi gözlü sibirya Köpek hırsızı Kayıp kopek Köpek çetesi

“Kayıp Husky, Kahverengi Gözlü, Erkek Sibirya Kurdu” için bir yanıt

Ben rüyamda ayakta duruyordum, aniden arkamdan golden cinsi sarı köpek belirdi beni koşturdu. Sonra bir baktım ki bir tane daha sibirya kurdu cinsinden köpek geliyor. Ben koşturmasınlar diye birden durdum, ikisi birden ayağa kalkıp el ele vaziyette ben ortadaydım etrafımda dönmeye başladılar, o an mutluluk hissettim sonra kaçtılar gittiler. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir