Rüyada Sıcak Ekmek Görmek

Rüyada sıcak ekmek görmek neye işaret?

Merhaba, rüyamda babam abim ben ve aileden bir kaç kişi daha dışarıda yere sofra sermiş annemin tandırda taze ekmek pişirmesini bekliyorduk. Annem bir iki ekmeği pişirip sofraya koydu, ben babamları beklemeden başladım yemeye. Ekmek taze, sıcak, yumuşacık ve çok lezzetliydi. Abim ve babam gelene kadar ekmeğin kalanı kurudu biraz, onlar kuru ekmeği yedi. Kuru hali de güzeldi ama babam “keşke sıcakken yetişseydik daha güzel olurdu” dedi.

Ayrıca bütün bunlar olurken geceydi fakat gündüz gibi herkes dışarıdaydı sanki. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyada sıcak ekmek görmek yorumu

Merhaba,

Rüyada ekmek görmek, Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Ekmek yemek, ekmek yediğini görmek gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı ifade eder.

Fırından yeni çıkmış sıcak ekmek görmek ya da ekmek kokusu duymak, maddi sıkıntıdan kurtulacağınız anlamındadır. Rüyanın unsurları: tandır ekmeği, taze ekmek, ekmek pişirmek, sıcak ekmek, ekmek yemek, kuru ekmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir