Rüyada Sıcak Ekmek Görmek

Rüyada sıcak ekmek görmek neye işaret?

Merhaba, rüyamda babam abim ben ve aileden bir kaç kişi daha dışarıda yere sofra sermiş annemin tandırda taze ekmek pişirmesini bekliyorduk. Annem bir iki ekmeği pişirip sofraya koydu, ben babamları beklemeden başladım yemeye. Ekmek taze, sıcak, yumuşacık ve çok lezzetliydi. Abim ve babam gelene kadar ekmeğin kalanı kurudu biraz, onlar kuru ekmeği yedi. Kuru hali de güzeldi ama babam “keşke sıcakken yetişseydik daha güzel olurdu” dedi.

Ayrıca bütün bunlar olurken geceydi fakat gündüz gibi herkes dışarıdaydı sanki. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyada sıcak ekmek görmek yorumu

Merhaba,

Rüyada ekmek görmek, Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Ekmek yemek, ekmek yediğini görmek gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı ifade eder.

Fırından yeni çıkmış sıcak ekmek görmek ya da ekmek kokusu duymak, maddi sıkıntıdan kurtulacağınız anlamındadır. Rüyanın unsurları: tandır ekmeği, taze ekmek, ekmek pişirmek, sıcak ekmek, ekmek yemek, kuru ekmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Etiketler:

“Rüyada Sıcak Ekmek Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyamda geniş balkonlu bir evdeydim bu ev benim imiş. Hatta bu evi önceki ruyalarimdada gormustum. Evin ici kizimin genc kiz arkadaslariyla doluydu. Bi eglence gibi bir sey vardi. Bende mutfaga gidip bir dolabi açtım icinde dilimlenmis ama hic bozulmamis cok guzel gorunen bir ekmek vardi. Sonra baska bir dolabi actim yine ayni. Bir suru dolabi actim hep ekmek vardi ayni sekilde. Kizimi cagirdim ve kizdim kim yiyecek bu kadar ekmegi diye. Kizimsa bana sadece gulumsuyordu. 44, Kadın, Evli, Emekli

    1. Dillek merhaba,
      Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında büyük hayallerin olduğunu, zenginlik ya da itibar konusunda beklentilerinin henüz tamamlanmadığını ancak tüm bunlara karşılık sahip olduğun değerlerin ve size verilen bereketin, nimetin farkında olup, onlara şükretmek gerektiğini, öyle yaptığınız zaman her şeyin çok daha iyiye gideceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir