Rüyada Sıcak Kahve Görmek

Rüyada sıcak kahve, soğuk su görmek neye çıkar?

Rüyada sıcak kahve, soğuk su görmekSayın yorumcu merhabalar, öncelikle halinizi hatırınızı sormak isterim. Bu gece rüyamda okulumun kantininin bahçeye bakan tarafındaydım. Kantincinin bir elinde sıcak kahve, bir elinde pet şişeyle soğuk su vardı. Ben ondan kahve istemişim, bana “kahveye soğuk su koyuyum mu” diyordu. Bu rüya ne manaya gelmektedir? Gönderen: Metin.

Rüyada sıcak kahve, soğuk su görmek yorumu

Merhaba Metin, teşekkür ederim, inşallah sizlerde iyisinizdir. Rüyanız gerçekten çok değerli, bu kısa rüya aslında size derin mesajlar vermektedir. Rüyadaki kantinci aslında sizi temsil etmektedir. Kendi muhasebenizi yapmaktasınız.

Rüyada sıcak kahve görmek reel yaşamda duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay bir yol aradığınızı gösterirken, üzerinizde bir yorgunluk olduğunu ya da bir şeye fazla kafa yorduğunu ancak sahip olduğunuz yüksek yaşam enerjiniz sayesinde bunu dengelediğini ve bu dengeyi sürdürmeye devam etmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Kahveye su katma teklifi yaşamınızın dengesini sağlamak konusunda bir aksaklığı işaret etmektedir. Rüyanın unsurları; okul kantini, kantinci, sıcak kahve, pet şişe, soğuk su, kahve istemek.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir