Rüyada Sıcaklık Görmek

Rüyada sıcaklık hissetmek neye delalet eder?

21 yaşımda, bekar, özel sektörde çalışan bir bayanım. Rüyamda akşam deniz kenarı gibi bir yerde, kalabalık arasındayım. Orada gerçekte tanımadığım ama rüyamda tanıyor olduğum, üstelik hoşlandığım bir erkek, ayağıma çişini yapıyor. Ben görmüyorum, ayağımda sıcaklık hissedince dönüp bakıyorum ve çok sinirleniyorum. Yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

Kimden: gamze
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: öfkeli
Anahtar kelimeler: çiş yapmak

Rüyada sıcaklık görmek yorumu

Gamze selam. Kalabalık rüya açıklaması kalabalık rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

Rüyada üzerine işendiğini görmek, tanıdığınız, sevdiğiniz, değer verdiğiniz birinin üzerinize işediğini görmeniz ondan yardım ya da iyilik görmeye işarettir. Tanımadık birinin size işemesi beklenmeyen bir iyi gelişmeyi gösterir. Sevmediğiniz birinin üzerinize işemiş olması ise bu kişiden kötülük görmeye delalet edebilir. Bakınız işemek rüya tabiri.

Rüyada bir sıcaklık hissetmek başarı, memnuniyet ve tatmin anlamına gelir. Aynı zamanda umut ve koşulsuz sevgi simgeler.

Etiketler:

“Rüyada Sıcaklık Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba benim gerçekten takılıp kaldığım, bir türlü çözemediğim bir sorum var; rüyamda hissettiğim ve gördüğüm şeyleri genellikle rüyamda benim yerime başka birinin formunda görüyorum, bu herhangi birisi (hatta bir keresinde bir hayvan) olabiliyor, onun yerine konuşuyor duyuyor hissediyor, yaşıyorum rüyamda olan bitenleri ama çoğunlukla kendim değilim, bu ne demek acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir