Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sıçan Görmek

Rüyada sıçan görmek neye delalettir?

Rüyamda ev içinde koşuşan büyük sıçanlar ve çantamda küçük fareler gördüm. Renkli sıçanlar ve fareler ve ben korktuğumu hatırlıyorum. Bana email atarsanız sevinirim. Teşekkür ederim. 30, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Endişeli ve kaygılıyım, sözlümden uzaktayım onun ailesinin bana evet deyip demeyeceğini çok merak ediyorum.

Rüyada sıçan görmek neye yorulur?

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya kesin olarak içinde bulunduğun ezilmişlik hissi, kendini değersiz görme duygusu ya da aşağılık kompleksinden bir an önce kurtulup, dik bir duruş sergileyerek hedeflerine doğru ilerlemen gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada sıçan görmek, şüphe, hırs, suçluluk, değersizlik ve kıskançlık duygularını belirtir. Yaşamınızda biraz daha gururlu olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada sıçan ısırması, rüyanızda bir sıçan sizi ısırırsa bunun anlamı, itme, çürüme, kirlenme ve hatta ölüm haberi almak anlamına gelir. Bu rüya genellikle bir ihanet hissi yaşayan kişiler tarafından görülür.

Özellikle siyah sıçan aldatma simgelerken, rüyada beyaz bir sıçan görmek gizli aktiviteleri gösterir, kimselere söylemeden gizlice yaptığını bir iş karşılığı beklenmedik bir kaynaktan yardım alacaksınız demektir. Rüyada sıçan öldürmek uyanık hayatınızda karşılaştığınız keşmekeş durumun sona ereceğine işaret ederken sıçan yakalamak ise hırs, kıskançlık, ihanet veya başka bir olumsuzluk konusunda taşıdığınız negatif duyguların son bulacağını gösterir. Rüyada dağ sıçanı, dağ faresi görmek sizin karşı cinsten bir kişinin düşüşünü istediğinizi belirtir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını inceleyiniz. Rüyada keseli sıçan görmek bir şeyi anlamak için onun görünen ve görünmeyen yönlerini iyice araştırmak, gizli anlam aramak gerektiğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir