Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sıçramak

Rüyada sıçramak neye delalettir?

Rüyamda beni iki sefer öldürmeye çalışıyorlar. İlkinden kurtulduktan sonra çoğu akrabalarımı bir evde toplu bir şekilde görüyorum. Hepsi telaş içinde bir şeylerle meşgul oluyorlar. Bende sonra sıkılıp dışarı çıkıyorum. Daha önce hiç görmediğim 10 metre karelik bir alana yağmur yağmış, su göleti oluşmuş ben o suya taş atıyorum ve sıçrayarak göletin üzerinden geçiyorum. Sonra ikisi sakallı orta yaşlarda erkek diğeri 2 metre uzunluğunda kara çarşaf giymiş kadın mı erkek mi bilmiyorum uçacakmış gibi elini kaldırıp indiriyor. Sonra adamlarda biri dua gibi bir şeyler söylüyor. Ben onların kötü biri olduğunu rüya içerisinde biliyorum ve kaçmaya çalışıyorum. Ayak bileklerim uyuşmaya başlıyor ve uyuşukluk tüm bedenimi yavaş bir şekilde sarıyor. Uyanır gibi oluyorum, gözümü açıyorum yattığım oda ve ve o sırada tüm bedenim adeta felç olmuş gibi sırt ustu uyuyorum, gözüm açık, bir türlü çözülemiyorum, dualar okuyor besmeleler çekiyorum, yine de çözülmüyor sonra yoruluyorum gözümü tekrar kapatıp açıyorum ve gerçekten uyandığımı ve uyuşukluğun gittiğini hissediyorum.

Rüyada sıçramak yorumu

Alper merhaba, gördüğün rüyalar temelde gizli korkularının bazı olayların tetiklemesi sonucu açığa çıkarak senin korku ve belirsizlikler yaşamana sebep olduğunu, bu nedenle ciddi kararsızlıklar yaşadığını ifade etmektedir.

Rüyada sıçramak veya sıçradığını görmek rüya sahibinin yeniden canlanma, gücünü toplama veya hayata daha anlamlı bakmaya başladığını ifade eder. Rüyada sıçramak ve bunun sonunda bir engeli aşmak bazı çaba ve mücadelenin sonunda arzu ve hedeflerine ulaşacağınızı gösterir. Bir nesnenin üzerine sıçrayan birini görmek yeni bir ilişki ya da durumla ilgili bir şansı kullanmak için bir işaret olabilir.

“Rüyada Sıçramak” için 2 yanıt

Rüyamda beni iki sefer öldurmeye çalışıyorlar. İlkinden kurtultuktan sonra çogu akrabalarımı bir evde toplu bir şekilde goruyorum. Hepsi telaş içinde bir şeylerle meşgul oluyorlar. Bende sonra sıkılıp dışarı çıkıyorum. Daha once hiç gormedigim 10 metre karelik bir alan yağmur yagmış su goleti oluşmuş ben o suya taş atıyorum. Sonra ikisi sakallı orta yaşlarda erkek digeri 2 metre uzunlugunda kara çarşaf giyinmiş kadın mı erkek mi bilmiyorum uçaçakmış gibi elini kaldırıp indiriyor. Sonra adamlarda biri dua gibi bir şeyler soyluyor. Ben onların kotu biri oldugunu ruya içerisinde biliyorum, kaçmaya çalışıyorum. Ayak bileklerimde uyuşuklanmaya başlıyor ve uyuşukluk tum bedenimi yavaş bir şekilde sarıyor. Uyanır gibi oluyorum gozumu açıyorum yattıgım oda ve ve o sırada tum bedenim adeta felç olmuş gibi sırt ustu uyuyorum, gozum açık bir turlu çozulemiyorum, dualar okuyor besmeleler çekiyorum, yinede çozulmuyor sonra yoruluyorum gözumu tekrar kapatıp açıyorum ve gerçekten uyandıgımı ve uyuşuklugun gittiğini hissediyorum. Not; keraat vakti denilen zaman diliminde uyumuştum, 20 yaşında evimden uzak öğrenciyim.

Alper selam, gördüğün rüya aslında bazı nedenlerle büyük bir kafa karışıklığı yaşadığın bir yaşam dönemi içinde olduğunu göstermektedir. Sabır ve dua ile bu dönemi atlatman gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir