Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şiddet Görmek

Rüyada şiddet görmek neye delalet eder?

Rüyamda hoşlandığım kızla aynı arkadaş ortamında geziyorduk (gerçek hayatta aynı okulda olmaktan başka bir bağımız yok konuşmuyoruz bile, arkadaş ortamındaki herkes gerçek hayatta var olan kişiler bir çoğuda arkadaşım) ve arabaya bindik bir cafeye gittik, bu kız orada cafenin bahçesine çıktı ve bir anda etrafını bir grup insan sardı, sanki onu öldürecekler gibi ona şiddet uyguluyorlar, vuruyorlar, dövüyorlardı.

Kız arkadaşım oradan bir şekilde kurtuldu ve kurtulunca korkuyla bana sarıldı, hıçkırarak ağlıyordu, bende çok üzgün bir şekilde ağladım ve ona onu sevdiğimi söyledim, sonra uyandım, bu rüyamın bir anlamı var mı lütfen bilgilendirin beni kafayı yemek üzereyim. Hüseyin.

Rüyada şiddet görmek neye yorulur?

Hüseyin merhaba, rüyanda kafayı yemene sebep olacak bir şey yok ve sadece gerçek hayatında kararsız olduğun bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunu haber vermektedir.

Rüyada şiddet görmek, şiddete uğramak, şiddet yaşamak, iç dünyanızdaki olumsuz duygu yoğunluğunun adeta yüzeye çıkarak bir patlama seviyesine geldiğini simgeler. Bu önemli bir rüya olup, bu duruma sebep olan faktörleri tespit edip, kendinize zarar verecek seviyeye gelmeden acil önlem almak gerektiğini temsil eder. Rüyada birine şiddet uygulamak, içinizdeki fırtınaları dindirmek için öncelikle öfke kontrolünü öğrenmek ve bu duruma yol açan faktörleri iyi anlamak, ona göre mücadele yolunu seçmek gerektiğine yorumlanır. Rüyada şiddete uğrayan birini görmek, gerçek yaşamınızda akıllı olmak, akıllı davranmak gerektiğini ve akıllı olduğunuz sürece sıkıntıların, dertlerin sizden uzak olacağını işaret eder.

Rüyada vandal olduğunu, vandallık yaptığını görmek bir çocukluk sorunu, bilerek ve isteyerek zarar verme huyunuz olduğunu simgeler. Vandal birini görmek öfke ya da kızgınlık duygularını ifade eder. Vandalizm nedir bilerek ve isteyerek başkalarına veya devlet malına zarar verme alışkanlığı, hastalığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir