Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Şiddetli Deprem Olması

Rüyada şiddetli deprem neye delalet eder?

Rüyamda dün akşam şiddetli deprem oluyordu her yer sular altında kalıyordu apartman daireleri yıkılıyordu binalar sular altında kalıyordu çok kötüydü çok. sanki gerçekmiş gibi inanın hala etkisi altındayım. Ben kurtuluyorum ama yer şiddetli sarsılıyordu olamaz böyle bir şey Allah hayra yorsun iri dalgalar gürültülü bir şekilde önüne ne çıkarsa yutuyordu tamam dedim kıyamet geldi rüyamda.

Rüyada şiddetli deprem olması neye yorulur?

Feride selam,

Rüyada deprem görmek deprem olduğunu görmek gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Yer sarsıntısı, zelzele iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Depremin şiddetli olması yani rüyada şiddetli deprem olduğunu görmek ise bu değişimin etkisinin de büyük olacağını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şiddetli Deprem Olması” için bir yanıt

Rüyada deprem oluyordu ben evin içinde önce farkına varmıyorum daha sonra acaba deprem mi oluyor diye lambaya bakıyorum sallanıyor o an anlıyorum ki deprem olmuş ve bitmiş tekrar başlıyor ve bu sefer evimin yerleri ve duvarları catlıyor işin acsyip yani hiç korkmuyorum ve panik yapmıyorum normal bişeymiş gibi camdan bakıyorum karşı apartmandaki balkonlar tek tek çöküyor ve insanlar altında kalıyor ama onlarada birşey olmuyor. ve birde ben yıllar sonra ilk defa rüya gördüm oda öğlen uykusunda ayrıca ben neden rüya görmüyorum boş yatıyorum boş kalkıyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir