Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şiddetli Geçimsizlik Görmek

Rüyada şiddetli geçimsizlik görmek ne demektir?

Merhaba, dün gece rüyamda iş yerimdeki öğretmen arkadaşlarımla şiddetli geçimsizlik içinde olduğumuzu gördüm, herkesle kavga ediyorum ama sorunlar tamamen onlardan kaynaklı.

Daha sonra normalde aynaların olduğu lavaboya gidiyorum ama her yerden aynalar kaldırılmış, dışarı çıkıyorum sigara içmeye ve tam içeri girecekken saniyesinde örümcek ağı ile kapının kapandığını görüyorum, günah olduğunu düşündüğümden ağı bozmak istemiyorum, en son bir başka kapıdan ki iş yerimizde tıpkı rüyadaki gibi iki kapılı diğer kapıdan giriyor ve herkesten ayrılmasını ve iplerimizin kopmasını rica ediyorum.

Bu rüyamı da yorumlamanızı rica edeceğim, şimdiden çok teşekkürler. Rüyanın unsurları: geçimsiz olduğunu, kavga ettiğini, lavaboya gittiğini, sigara içtiğini, örümcek ağı.

Rüyada şiddetli geçimsizlik görmek neye yorulur

Merhaba,

Rüyanız çok derin anlamlar taşımakta ve bu tür derin rüyalara yorum yapmakta zorlanıyorum. Aslına bakarsanız kimi zamanlar kendi kendime “sen psikolog değilsin, ancak psikolog gibi davranıyorsun ve bu hatalı” diyorum.

Rüyada herkesle kavgalı olmanız, şiddetli geçimsizlik yaşamanız, gerçek yaşamınızda kimi çözülmemiş sorunlarınız olduğunu ve onları bir an önce çözüp kapatmak arzunuzu göstermekte, bu durumun sizde stres yarattığını göstermektedir. Rüyanızda sorunların başkasından kaynaklı olup olmamasının bir önemi yok, sonuçta bir çatışma, tartışa içindesiniz.

Rüyada Lavabo görmek Duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır. Lavaboya gitmeniz duygularınızı kontrol etme yolunda adım attığınızı gösterirken sigara içmeniz ise reel hayatta kimi şeylere ara vermek, mola vermek, zihninizi dinlendirmeniz gerektiği ifade etmektedir.

Rüyanızın can alıcı kısmı, örümcek ağının görüldüğü son kısımdır. Rüyada örümcek ağının yolunuzu kapatması işlerinizde biraz sıkıntı olacağına fakat kolay bir şekilde kısa sürede atlatacağınıza işaret eder. Ağı bozmak istemeyip yolunuzu değiştirmeniz, yaşadığınız sıkıntıyı çözmenin başka bir yolu olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir