Rüyada Şiddetli Yağmura Yakalanmak

Rüyada şiddetli yağmura yakalanmak neye delalet eder?

Rüyada şiddetli yağmura yakalanmakRüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımla beraberim, o bir telefon görüşmesi yapıyor, ardından kız kardeşi ile dışarı çıkıyoruz. Ben oğlumu da bir yere bırakmışım. Bir yere gidiyoruz, ancak birden gök yüzünden bardaktan boşanırcasına yağmur yağmaya başlıyor ve sel halinde akıyor. Saklanacak yer arıyoruz ben oğluma ulaşmaya çalışıyorum aynı zamanda ama sel geçit vermiyor. Yerden de sular fışkırmaya başlıyor aynı zamanda.

Bir binanın girişine giriyoruz, bodrum katından bu sefer sular geliyor, binanın birinci katını çıkıyoruz, tam da köşede bir bina, sağlı sollu gelen selin ortasında kalıyoruz ilerleyemiyoruz, hatta kıyamet kopuyor diye çığlıklar duyuyoruz etraftan. Genç bir bayanın elinde çok güzel bir erkek çocuğu var, çocuk sarı saçlı mavi gözlü çok güzel bir bebek, onu kucağıma alıyorum, içim biraz ferahlıyor. Bu şekilde kıyamet kopuyor “oğlum nerede” diyerek uykumdan uyandım. (rüya harici çok sevdiğim arkadaşıma gönül kırgınlığım var, acaba onun bilinçaltı yansıması olarak mı bu rüya?) teşekkürler. 34, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Rüyada şiddetli yağmura yakalanmak yorumu

Değerli okurum; görmüş olduğunuz rüya kavuşmak istediğini bolluk, bereket ve huzura kavuşmak için daha planlı, programlı ve en önemlisi daha sakin olmak gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüyanın yorumu çok daha uzatılır ancak bir önceki cümlede yazdığım kısa ve net yorumun anlamını dağıtmamak için detaylara fazla girmek istemiyorum. Kısaca anlatmak gerekirse yağmur aslında bolluk, bereket, temizlik, kötülüklerden uzaklaşmak demektir. Ama kişi planlı, programlı olmazsa veya olayları sakin olarak değerlendirmezse olumlu şeyleri olumsuz olarak algılayabilir ve olumsuz hale çevirebilir manası taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir