Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şifalı Suya Girmek

Rüyada şifalı suya girmek ne demek?

Merhaba, ben ev hanımıyım. İstanbul’da yaşıyorum. Yeni bir tedaviye başladık eşimle çocuğumuz olmadı, 4 yıllık evliyiz, aşılama yaptık henüz sonuçlanmadı tutup tutmadığı. Bir de kpss sınavına girdim onun da henüz sonucu belli değil. 30 yaşındayım. Urfa ile herhangi bir bağlantım yok. Bunları yorumlamanıza yardımcı olmak için yazdım.

Rüyama gelince kendimi Urfa da balıklı gölün başında gördüm, suyun içine bakıyorum bir sürü ufak balık yüzüyor. Bir adam bana “öyle bakmakla olmaz, bu balıklar şifalı, şifa bulman için suya gireceksin” diyor. Ben de suya giriyorum, yüzüyorum. Ufak balıklar kayboluyor sadece bir tane büyük balık beni kovalıyor “ısıracak herhalde” diyorum ama ısırmıyor, ağzını bana dayıyor, benimle birlikte yüzüyor. Merak ediyorum acaba rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada şifalı suya girdiğini görmek tabiri

Hanife merhaba, gördüğünüz rüya tüm unsurlarıyla hayırlara işaret etmekte, adeta mucizevi güzel gelişmelere alamet görünmektedir. Lütfen rüyada balıklı gölü görmek sayfasını okuyun. Rüyada şifalı su görmek rüyayı gören kişinin bir konuda iyileşme arzusu çektiğine yorumlanır. Rüyada şifalı su ile yıkanmak veya bir şifalı suya girdiğini görmek rüya sahibinin reel yaşamında bir yenilenmeye, canlanmaya, arınmaya işaret ederken aynı zamanda üzerindeki karamsarlık, umutsuzluk, halsizlik gibi duyguları üzerinden atmasına yol açacak güzel olaylar yaşamasına delalet eder.

Öte yandan rüyada balık görmek sayfasında anlatıldığı gibi balık daima şans, kısmet, bereket ve sağlığa yorulur. Rüyanızdaki küçük balıklar sizi mutlu edecek bazı küçük güzel şeyler yaşayacağınızı temsil ederken, küçük balıkların ortadan kaybolup sadece büyük balığın kalması ise hayatınızda bu küçük sevindirici olayların arkasından sizi çok sevindirecek büyük bir mutluluk yaşamanıza sebep olacak büyük bir olayın yaşanacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Şifalı Suya Girmek” için 2 yanıt

Balıklı göle düşmek
Merhaba, ben Talip, 18 yaşındayım ve ogrenciyim. Rüyamda Urfa balıklıgöle dustugumu ve boguldugumu gordum, balıkları gordum sonra ise ben bu balıklara yem atiyordum ve balıkları su yüzeyine çıkıp yemleri yiyordu ve zıplıyordu, bu rüyam neye yorumlanır?

Talip selam, görmüş olduğun rüya uyanık hayatında istemeden yaptığın bir şeyin aslında sana iyi geleceğini, şifa bulacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir