Kategoriler
Sayılar

Rüyada Sıfır Görmek

Rüyada sıfır görmek neye çıkar?

Rüyamda evime çocuklarıma yeni kıyafetler getiren bir iki adam görüyorum, sonra bana sıfır rakamlı beyaz kağıda imza atmamı istiyorlar, bende o arada halamla telefonda konuşuyorum, halam hayatta, sonra sıfır rakamın altına imzamı atıyorum ama hatırladığım sıfır rakamı birden fazlaydı, bu ne demek? şimdiden teşekkürler.

Rüyada sıfır rakamı görmek tabiri

Tuğba selam, bu çok önemli rüyayı paylaştığın için sağ olasın. Rüyada yeni kıyafet görmek kişinin yeni davranışlar ve kişilik özellikleri kazanacağına işaret eder. Kişinin kendini daha iyi ifade etmek için farklı yollar aradığına delalet eder. Rüyadaki adamlar ise bahtının açık olacağını simgelemektedir.

Rüyada sıfır rakamı görmek kesin bir özgürlük ve farkında olmaya işaret eder. Sıfır bir daire olarak ele alındığında ise sonsuzluk ile eşdeğer anlama gelebilir. Bunların yanı sıra kişinin kısır döngüye girdiği ile ilgili bir uyarı da olabilir.

Rüyada beyaz kağıt görmek hayırlı haber almaya delalet ederken, rüyada imza attığını görmek sıkıntıların, dertlerin bitmesi, feraha kavuşmak, rahatlamak anlamlarına gelir. Sonuç olarak gördüğün rüya hayırlara işaret olup, gerçek hayatında seni ve aileni çok güzel günlerin beklediğini müjdelemektedir.

“Rüyada Sıfır Görmek” için 4 yanıt

Selam, ruyada bir kız bir oglan cocugu, ikisi de cok guzel, elerinde cicek sepeti var, sepetin icinde 308 yaziyor, iki sepette de ayni yaziyordu.

Merhabalar
Rüyamda sevdiğim çocuk şu anda çıktiğı kız için 1900 gün daha sürerse ilişkimiz devamı gelir diye söylüyordu bana bu rüyadan ne anlam çıkarmalıyım ?

Merhaba ruyamda pc ekraninda banka hesabim acik ve kullanilabilir limitim 8000 olarak goruyorum cik seviniyorum alimitimi artirmislar diyorum nedemek acaba tesekkurler

Merhaba
Ruyamda banka hesabimda 3000 gibi bir rakam gordum 300’de ola bilir
Yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir