Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sifon Görmek

Rüyada sifon görmek neye çıkar?

Selam admin, bu aralar ailemin ve benim kimi sıkıntılarımız var, huzursuzluk diyelim. Rüyamda klozeti kullanmak isterken çok özür olsun tuvalet yarısına kadar kaka ve sidik doluydu. Sifonu çektim ama sifon hiç görevini yapmadı yani gördüğüm gibi öylece kaldı. Sizce bunu nasıl yorumlarız?

Rüyada sifon görmek neye yorulur?

Klozetin kaka ve çiş dolu olması elindeki işi yarım bırakmaya delalet ederken, tıkanmış tuvaleti açmak, içinde bulunduğunuz olumsuz duygulardan kurtulacağına işaret eder. Tuvaletin açılmaması bu negatif duyguların bir süre daha devam edeceğini gösterir.

Rüyada sifon görmek uyanık hayatınızdaki korunmasız yapınızı ifade etmektedir. Rüyada sifon kullanmak yaşamınızın ince ve kadınsı yanını gösterir. Erkekler için makbul bir rüya değildir. Rüyada bozuk sifon, sifonun çalışmadığını görmek, yaşamınızda sizi endişeye sürükleyen kimi durumlardan kurtulamadığını temsil eder.

“Rüyada Sifon Görmek” için bir yanıt

Rüyada sıçmak
Rüyamda tuvalete çok fazla sarı bok sıçıyorum, yanımda komşu var utanıyorum, inşallah sifonu çekince gider diyorum. Rüyada sıçtığını görmek ne manaya gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir