Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek neye işaret eder?

Rüyamda geçmiş yıllarla içinde bulunduğum zamanı birlikte yaşadım, bakkala sigara almaya gidiyorum ama paket yok, adam “az bekle tütün sarıp veriyim” diyor, öte yandan ben günümüz zamanının cep telefonlarını anlatıyorum adamlara “bak gelecek yıllarda daha bunları göreceksiniz” diye, öte yandan oradan çıkıyorum bir şey kuyruğuna giriyorum ama hemen yanında eniştemin iphone telefon aldığını görüyorum.

Bu arada eniştem ve benle birlikte kuyrukta bulunan arkadaşımla küsüm (gerçek hayatta) ikisiyle de rüyamda konuşmuyorum. Gönderen Ömer.

Rüyada sigara görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sigara görmekGönderdiğin rüya çok ilginç ve oldukça önemli. Gördüğün rüya bir öz analiz yaptığını yaşamının geçmişi ve bugün arasında bir muhasebe yaptığını göstermekte, bu düşüncelerin seni yorduğunu kısa bir mola verip, zihnini dinlendirmek gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada sigara görmek gerçek yaşamınızda kendinize bir kısa mola verme gereksinimi duyduğunuzu simgeler. Rüyada sigara içmek uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı simgelerken sigara içtiğini görmek aynı zamanda onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder. Sigara yemek veya tütün çiğnediğini görmek mahsurlarını bildiğiniz halde sorumluluğunuzu zamanında yerine getirmeme alışkanlığınızı ısrarla devam ettirdiğine ve bunun cezasını çektiğinize delalet eder.

Rüyada sigara konusunda ilave bilgiler

Rüyada sigarayı bırakmak, sigara içmeye son verdiğini görmek uyanık hayatınızda yaşamınızın kimi gizli yönlerini keşfetmeye başladığınızı, sağlığınızı olumsuz etkileyecek faktörlerin analizini yaptığınızı temsil eder. Sigara ret etmek, rüyada biri sigara ikramı yapıyor ve siz kabul etmiyorsanız bu kendinizi, duygularınızı veya başkalarını korumak için çalıştığınızı gösterir. Sigara almak, sigara aldığını görmek gerçek yaşamınızda bağımlılık ya alışkanlığı işaret eder. Sigara ikram etmek uyanık hayatınızda bir ait olma, bir gruba dahil olma özleminizi simgeler. Sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder. Birinin yasak olan bir yerde sigara içtiğini görmek gerçek hayatta kural tanımaz, aksi, kötü karakterli birine karşı dikkatli olmak ve ondan uzak durmak gerektiğine yorulur.

Rüyada pipo görmek veya pipo içmek çok bilmişlik ve ukalalık yaptığınıza işaret eder.  Rüyada puro görmek çevrenizde dürüst olmayan kişilerin olduğunu, ikiyüzlü davrandıklarına işaret eder. Puro içmek, puro içtiğini görmek lüksünüzün ve keyfinizin yerinde olduğunu gösterir. Duygu ve arzularınızı kontrol edebildiğinizi ifade eder.

Rüyada küllük görmek sizin eski duygulardan kendinizi kurtulmak için çalıştığınızı ve anıları simgeler. Küllük boşaltmak veya küllük temizlemek gereksiz yere aldatıldığını düşündüğünü ya da aldatılmaktan korktuğunu gösterir, hayatını kendine zehir ettiğini simgeler. Küllük aramak rüyayı gören kişinin bir an önce içinde bulunduğu düşük benlik saygısı duygusundan kurtulması ve kendini değersiz hissetmeye son vermesi gerektiğini temsil eder. Birine küllük vermek kişiye olduğundan farklı görünmeye çalışmaması ve şişirilmiş egolarına son vermesini tavsiye eder. Elinden küllüğü yere düşürmek yaptığın bir işten dolayı suçluluk duymak hakkında bilinçaltından gelen mesajı dinlememek, olayı mantığınla objektif değerlendirmek gerektiğine delalet eder. Sigara külü görmek birine ya da bir  şeye karşı sevginizin azaldığını ya da bittiğini gösterir. Halıya veya bir yer sigara külü düşürmek halen devam etmekte olan bir ilişki ya da ortaklığın size artık memnuniyet ve mutluluğu vermediğini temsil eder. Sigara külü temizlemek ya da sigaranın külünü topladığını görmek rüyayı gören kişinin artık yeteri kad

“Rüyada Sigara Görmek” için 9 yanıt

Rüyada nişanlının sigara içtiğini görmek
Ben nişanlıyım, nişanlım gerçek hayatta sigara kullanmıyor ama rüyamda sigaraya başladığını duydum ona “hani sen sigara kullanmıyordun” dedim, o da “kullanmıyordum ama artık başladım” dedi, bu rüya ne anlama geliyor? teşekkürler.

soruma cevap bekliyorum site yonetiminden kac zamandir ama cevap yok. lutfen sitenizle daha fazla ilgilenin.

Lütfen bu yorumu eklediğiniz satırı okur musunuz?

* Bu bölüm rüya ekleme alanı değildir. Ruyalarınızı ruya @ ruyabul.com adresine gönderiniz. Buradan sadece yorum ve düşüncelerinizi yazınız. Yine de buradan eklenen rüyalar zaman içinde cevaplanmaktadır.

* Sizin durumunuzda olan ziyaretçilerimize yine de destek olmak için buradan da eklenen rüyaları cevaplamaya çalışıyoruz. haklı olduğunuz konu ise gerçekten uzun süre geçmiş.

Sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık anlaşmazlık çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder.

ruyamda gordugum kisimi bu yani nisanlimi sigara icerken gordum bu isyan eden anlasmazlik.cikaran kisi nisanlim mi demek oluyor.

Rüyada kızının ağzında sigara görmek
Rüyada kızımın ağzında yanmamış sigara gördüm, anlamı nedir acaba? bana cevap yazar mısınız?

Berne selam,
Gördüğünüz rüya iki açıdan ele alınabilir.
Birincisi rüyada sigara görmek olarak düşünülürse (kızınızın ağzında yanmayan sigara görmeniz bunu çağrıştırıyor)yorgunluğu işaret eder, gerçek yaşamınızda kendinize bir kısa mola verme ihtiyacı duyduğunuzu simgeler.
İkinci olarak kızınızın sigarayı içmek amacıyla ağzına götürdüğü düşünülürse o zaman rüyada sigara içen birini görmek manası yüklenir ve günlük yaşamınızda sık sık anlaşmazlık çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder şeklinde yorumlanır. Belki de bu kişi kızınızı işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir