Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sigara İçilmesi

Rüyada sigara içilmesi neye delalet eder?

Merhaba. Ben rüyamda sokakta tanımadığım benden 1-2 yaş küçük biriyle oturmuş sigara içiyordum. Aşağı mahallede de annemler oturuyordu. Sonra kendimi yine o kişiyle bir oda da otururken gördüm ve yanımızda da bir tane süs köpeği vardı.

Arkasından tanımadığım bir adam gelip bana şeffaf içi su dolu bir poşet verdi, bende adamın arkasından gittim ama adam bir anda yok oldu. Ben o poşeti alıp annemin yanına gidiyordum ve anneme adamı anlatıyordum, annem de bana; “o adam ermiş kızım” dedi ama sonra ki söylediklerini hatırlamıyorum. Rüyam bu, yorumlarsanız sevinirim.

Kimden: snm
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: mutsuz yorgun üzgün tatsız
Anahtar kelimeler: sigara içtiğini görmek,şeffaf poşet,süs köpeği,su

Rüyada sigara içilmesi nasıl yorumlanır?

Sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder. Bakınız sigara tabiri.

Süs köpeği görmek, gelip geçici dostluk veya gerçek olmayan dostça davranışlar karşısında uyanık olmak gerektiğini simgeler. Lütfen kopek görmek sayfasını inceleyin.

Rüyanın en ilginç bölümü aniden yok olan adamın size su vermesidir. Su hayat demektir. Birisinin sizin haberiniz dahi olmadan size yardım ettiğini, belki bir beladan koruduğunu ya da yaşam sevincinizi artıracak bir şey yaptığını simgelemektedir.

“Rüyada Sigara İçilmesi” için 4 yanıt

Rüyada sigara kullanmak
Merhaba. Ben rüyamda sevgilimin sigara kullandığını görüyorum. Buna ağlıyorum. Çünkü gercek hayatta hiç sigara kullanmaz. Sonra beni öpüyor. Bu ne demek?

Rüyada sigara görmek, gerçek yaşamınızda kendinize bir kısa mola verme ihtiyacı duyduğunuzu simgeler.
Bana sorarsanız bu açıklama sevgilinizi işaret etmekte, onun bazı konularda önemli bir yorgunluk ya da sıkıntı içinde olduğunu göstermektedir.

Rüyada eski sevgilinin sigara içtiğini görmek
Eski sevgilimi bizim evimizde camda sigara içerken gördüm, üzerinde siyah bir gömlek vardı, diğer camda da ben varım. Ona “adi, şerefsiz” diyorum içimden ağzımı hareket ettirerek. Bir yandanda yattığım yorganı toplamaya calışıyorum. Benim sinirlendiğimin farkında oldu ki hemen içeri girdi. Güya annem babam mutfakta, annem mutfak dolaplarını değiştiriyor beyaz taktırıyor. İçimden diyorum ki “şimdi karısını arasam, görse şunun halini, korkak ne yapar acaba” diyorum. Bu arada eski sevgilim evli, cocukları var. 1 yıldan fazla oldu ayrılalı hem hala cok sevıyorum hemde cok kırgınlıklarım var ona karşı. Karışık duygular içindeyim.
33, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz

Yasemen, görüş olduğun rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup, bir takım pişmanlıklar, vicdan azabı, iç muhasebe yaşadığını simgelerken aynı zamanda hayatındaki bazı sıkıntıları halletmek üzere olduğunu, bunun için doğru yolda ilerlediğini ifade etmekte ve yakında tamamen kurtulacağını göstermektedir. Detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir