Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek neye işaret eder?

Rüyada sigara içmekAdım Ömer yaşım 20 bekarım öğrenciyim (endüstri mühendisliği okuyorum), rüyamda evdeyim, babam camiye namaz kılmaya gidiyor, hangi namaza gittiğini hatırlamıyorum. Babam namaza gittikten sonra ben balkona sigara içmeye çıkıyorum sigara içerken bir anda babam geliyor camiden, olduğundan erken geliyor. Söndürmeye çalışıyorum sigarayı fakat söndüremiyorum yanan sigaranın yanında 3 veya 4 tam hatırlamıyorum sigara var, dal şeklinde o ara babam balkona geliyor sonra şiddetli  rüzgar çıkıyor, bende evin içine kaçıyorum evdekileri bir telaş kaplıyor.

Yağmurda yağıyor şiddetli bir şekilde sonra şimşek çakıyor 2 ya da 3 kere tam hatırlamıyorum ve benim odamdaki camın sol alt köşesini çatlatıyor, sonrada orada delik açılıyor annemde bağırıyor oraya leğen şişe koy diye, bende leğen ararken kapıyı açık görüyorum kapatıyorum ve kardeşim bağırıyor “elimi ezdin” diye sonra geri odama koşuyorum camdaki delik için, dışarıyı gördüm çamurlu hafif dalgalı su ve içindede siyah çikolata gibi taşlar vardı. Su seldi sanırım sonrada uyandım. Bunun manası nedir?

Rüyada sigara içmek neye yorumlanır?

Ömer merhaba, gördüğün rüya, çok hayırlı bir babaya sahip olduğunu gösterirken  aynı zamanda hayattaki hedeflerin, itibar ve kariyer beklentilerine ulaşmak için yapman veya dikkat etmen gereken hususlar olduğunu simgelemektedir. Çünkü rüyada sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Ortaya çıkan şiddetli rüzgar yeni olaylara, yeniliklere ve iş hayatındaki başarıya işaret ederken yaşam tarzınızda kimi değişiklikler olacağını simgelemektedir. Yağmur yağması bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelirken yağmurla birlikte şimşek çakması bolluk, bereket anlamını iyice güçlendirmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sigara görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sigara İçmek” için 5 yanıt

Rüyada eski sevgilinin sigara içtiğini görmek
Merhaba, rüyamda eski sevgilimi gördüm. Sadece yüzü gözüküyordu.Morali bozuktu, sigara içerek, ağlamaklı bir ses tonuyla bana bir şeyler anlatıyordu.
Rüyamdan hatırladıklarım bu kadar ancak esas ilginç olan; ben bu rüyayı gördükten tam bir hafta sonra bana, beni tam bir hafta önce rüyasında gördüğünü söyledi, benim gördüğüm rüyadan haberi yoktu. Ne gördüğünü hatırlamıyor.
Aynı gece birbirimizi rüyada görmemiz ne anlama gelmekte bunu merak ediyorum.
Size yardımcı olacak bilgiler verecek olursam: Biz ayrılalı 5 ay oldu, ayda bir denecek kadar az birbirimizin halini hatırını sorarız ve yaklaşık bir buçuk aydır hiç konuşmamıştık. Ayrıca farklı şehirlerde yaşıyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
kaan kaan, 20, Erkek, Bekar, Öğrenci, Amaçsız yaşıyorum.

Kaan merhaba,
Gördüğün rüya ile alakalı detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsin. Onun sigara içiyor olması bazı sorunların çözümünü zamana bıraktığını gösterir.
Aynı gece rüyada birbirinizi görmeniz aranızdaki duygusal bağın halen çok güçlü olduğunu gösterir.

Merhaba adım Melisa 15 yaşındayım. Rüyamda babam yatakta yatıyordu ve elinde sigara vardı, doktorlar 40 gün ömrünün olduğunu söylemişlerdi, bende yanına yatıp ağlamaya başladım, sonra odama geçtim odama geldiğimde hep birlikte kuzenlerle hıdırellezi kutluyorduk bu neye işarettir acaba?

Meraba rüyamda aynı köyden bir erkek arkadaşımı gördüm tatillerde sürekli birlikteyiz rüyamda ise yine köye gidiyoruz kar yağmış ben arkadaşımın sırtına biniyorum öyle geziyoruz gezerken bana biz sevgili olsak çok güzel olur gibi şeyler söylüyor tam o sırada ben onu dudağının kenarından öpüyorum sonra bir daha öp diye ısrar ediyor öpmüyorum direk eve gidiyorum camdan bagiriyor atla surdan gel diyor atliyorum birlikte oturup sigara içip konuşuyorduk çok saçma bir rüyaydı anlamı nedir acaba ??

Merhaba, adım Hafize rüyamda kuzenlerimle sigara içtiğimi gördüm, iki defa ama nedenini bilmiyorum, anlamı nedir acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir