Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada sigara içmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda iş yerinden bir ablanın evine oturmaya gittim fakat o ev kayın validemin, iş yerindeki ablam oturuyormuş orada. Mutfağında sigara içiyoruz birlikte. Amcamın kızıyla gerçek hayatta konuşmuyoruz ve nişanı olacak. Rüyamda iş yerindeki ablamın evine davetiye getiriyor ama çok üzgün, benimle barışmak istiyor, bende ağlayarak onun hatalarını yüzüne vuruyorum. Oda ağlıyor bende bu şekilde gördüm. Anlamı nedir çok merak ediyorum. Gönderen Büşra.

Rüyada sigara içtiğini görmek yorumu

Büşra merhaba, aslında rüyanda bir mesaj bulamadım. sadece kafanın karışık olduğunu, kimi soruların cevabını aradığını temsil edebilir.

Rüyada sigara içmek ya da sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyanın unsurları: oturmaya gitmek, kayınvalide evini, sigara içmek, amcanın kızı, davetiye getirmek, nişan davetiyesi. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sigara görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sigara İçtiğini Görmek” için 3 yanıt

Abiniz ile aranızdaki kardeş bağının güçleneceğine işarettir..Sıgara içmeniz sıkıntılı bir durumdan birlikte kurtulacağınıza delalettir.Size hiç bir dememesi,onun sizin için bir iyiliği dokunacağını anlatıyor….

Rüyamda binanın altında beklerken sevdiğim kızı önümde geçerken gördüm ve ona seslendim, oda yanıma geldi. Sonra onunla oturduk sonra ben sigara içtim. Sonra sevdiğim kızla öpücük. Akşama doğru annemgirin yanına götürdüm. Annemler onu beğendi. Yemek yedikten sonra dışarı çıktık. Biraz aşağıya gittik. Ona sarıldım oda bana. Ben bir daha sigara içtim. Sigaramı içtikten sonra onla uzun süre öpüştük sonra ben uyandım. Bu ne anlama gelir. Ben onu çok seviyorum. Ama o beni seviyor mu bilmiyorum.
16, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir