Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sigara külü görmek

Rüyada sigara külü neye delalet eder?

Rüyamda ayrıldığım sözlüm kaçıp bana gelmiş ve ilk gece yaşanacak. Ailem kızın geldiğini biliyor ama sanki bizim baş başa kalmamızı istemiyorlar gibi. Biz evin salonundaki mobilya vitrinin çekmecesinde geceleyeceğiz, yatak odamız orası. Annem ve babam da salondaki koltukta uyuyorlar, sanki bizim rahat etmemizi istemiyorlar gibi bir durum var. Kız rahatsız oluyor durumdan ve ben annemlere “en azından bugün odanızda uyusanız olmaz mı” diyorum ve onlar da gidiyor. Bu arada kız çekmeceyi aralayıp sigarasının külünü dışarıya çırpıyor. Ben de babamın sigaradan hoşlanmadığını bildiğim için elimle temizliyorum külü. Bu arada annemler odalarına giderken annem bizim yatak odamız olan çekmeceyi kast ederek “orası küçük oğlum zaten oraya sığmazsınız, biraz daha sabredin, bugünlük idare edin” diyor. Devamı varmış gibi hissediyorum düşününce ancak hatırladığım bu kadar. 32, Erkek, bekar, infaz ve koruma memuru.

Rüyada sigara külü görmek yorumu

Rüyada sigara külü görmekRüyada sözlüyü görmek kararlılık sembolü olup, sözlüsü kişiyi görmek rüyayı gören kişinin içinde olduğu gelişimi takiben hayatın sorunlarını anlamak ve çözmek konusunda zaten kendinde var olan yetenekleri daha etkin kullanmaya başlayacağını ve kararlılıkla bunları çözeceğini ifade eder. Ancak eski sözlünü görmüş olmanız sahip olduğunuz yetenekleri etkin kullanmadığınızı temsil etmektedir.

Eski sözlünüzün sigara içtiğini görmeniz aslında günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade etmektedir. Rüyada sigara külü görmek birine ya da bir şeye karşı sevginizin azaldığını ya da bittiğini gösterir. Sigara külü temizlemek ya da sigaranın külünü topladığını görmek rüyayı gören kişinin artık yeteri kadar ilgi veya sevgi göremediğini temsil eder.

“Rüyada sigara külü görmek” için 3 yanıt

Iyi de güzel kardeşim senin burda yaptığın rüya yorumu değil ki sen rüyamın içinden iki tane imge alıp onların tabirini yazmışsın. Belki de kopyala yapıştır yaptın ne bileyim. Iki gündür bunun için mi bekletiyordun beni…

Selam, görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Ancak yorumumuzu beğenmediyseniz bundan sonra bize rüya göndermez, sitemize de uğramazsınız.

Not: rüyanızı bize 26.10.2015 13:48:26 tarihinde gördermişsiniz? 27 Eki 2015 @ 20:09 da cevaplanmış. Bu rüyayı gönderdiğiniz sayfada öncelikle sitemize destek verenlerin rüyalarının yanıtlandığı yazmaktadır.

Merhaba, ruyamda sigara yakiyordum fakat 1 firttan sonra bir anda sigara komple kül haline geliyordu ama o kuller dokulmuyordu. izmaritte kul halinda kaliyordu, anlamini ogrenebilirmiyim? tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir