Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Siğil Görmek

Rüyada siğil görmek neye delalet eder?

Rüyamda siyah kuş gördüm, sanırım o bir kara kartal idi sanki, bana kötü kötü bakıyordu, sanki zarar vermek ister gibiydi, sonra çevremdekiler onun gitmesini sağladılar ama sonra aniden gelip sol elimi ısırdı, bir kaç saniye elimde acı hissettim sonra bırakıp gitti, elinde iz çıkmıştı yuvarlak bir siğil oluştu ama kanamıyordu. Bu neye işarettir?

Rüyada siğil görmek yorumu

Berat selam. Rüyada siyah kuş görmenin ölüm ya da yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kast edilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlık, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır.

Rüyada kara kartal görmek kendini yenileme ve maneviyat ile bağlantı temsil eder. Siyah kartal görülmesi aynı zamanda yüksek emelleri ve en büyük arzuları gerçekleştirmek için şiddetle ve cesaretle mücadele edeceğinizi simgeler. Bu kuşun size saldırması aslında sizin gerçek hayatınızda bir şeyin yanlış olduğunu bildiğini halde yapmaya devam ettiğini temsi etmektedir.

Rüyada siğil görmek yaşamın maddi yönünde iyi gelişmelere işaret eder. Rüyada siğil çıkması, siğil çıktığını görmek işlerini yoluna koymak ve çok para kazanmak için yapmanız gereken bazı küçük şeyler kaldığını, onları da yaptığınız da büyük bir maddi güç ve kazanca kavuşacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir