Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Yere Sığınmak

Rüyada bir yere sığındığını görmek ne demek?

Rüyamda önce birilerinden kaçıyordum. Sonra benim yaşlarımda veya benden bir kaç yaş küçük bir kaç erkek çocuğunun bulunduğu eve sığındım. Onlardan da çekindim, tam bütün bir pencerenin yanında pencereye yaslanmış oturmuştum bir tanesi geldi, pencereyi açtı aşağı düşecektim, bir kaç kat binadan mazeretlerle fırladım. Sonra kaçarken ara sokak vardı oraya saptım, birinden profesyonel fotoğraf makinesi almışım ve sonra trene bindim. Yolculuk sonunda trenden inemiyorduk penceresinden atlamak zorundaydık, atlayacağımız bölümde biraz su vardı, düzgün ve uzun atlamak gerekiyordu, atladım, sonra yine benim yaşlarımda bir çocuk gördüm o atlamak üzereydi atlamaya korkuyordu “atla” diye onu ikna ettim atladı üstüme biraz su sıçrattı.

Orta yaşlı bir kadın gördüm, o da fotoğraf makinesini unuttuğunu söyledi ki bende unutmuşum trene geri atladım. Orada bir kız arkadaşımla ben kalmıştık, fotoğraf makinesini almıştım geri atlamak üzereydim tren havalanmış ve ben ayaktaydım, tren havada dönmeye başladı, düşmemek için oraya buraya tutundum, sonra trenden ters tarafa doğru atlamak zorunda kaldık. Karşıya geçmek için elektrik geçen tellerden geçmemiz gerekiyordu. Kızı atlattım sonra kendim geçtim. Her yer savaş alanı gibiydi kalabalık, insanlar bir yere koşturuyorlardı. Kırık çıkık tahtalardan oluşan yere gömük yollardan oluşan bir sürü tren yolları gördüm koşuyorduk. Bir çocuk tren rayına düşüp elektrik çarpması sonucu ölmüş, insanlar bağırışıyorlardı, o kalabalıktan sıyrıldık bir sol taraftan ilerliyorduk polisler ( elleri büyük silahlı arap polisleri tipli adamlar ) bizi öbür tarafa yönlendirdi. Tam iki tane tünelimsi küçük tren yolu vardı, sol tarafından ilerliyorduk kız arkadaş öndeydi, biraz bir baktım tren geliyordu karşıdan. Bağırdım “çekil vesaire” diye tam kızı ezmek üzereydi sola duvara yaslandığını gördüm hayal meyal sonra tren geçtikten sonra baktım kurtulmuştu ve uyanıverdim. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci, yalnız mutsuz huzursuz sıkılmış depressif bıkkın ve benzeri türdeki haller.

Rüyada bir yere sığınmak rüya tabiri

Rüyada birilerinden kaçtığını görmek, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Rüyada sığınmak, bir yere sığındığını görmek saklanmak, sessizlik ve huzur anlamlarını simgeler. Günlük hayatın sıkıntılarından kaçmaya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Başka birinin sığındığını görmek zamana ihtiyacınız olduğu anlamını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir