Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sığır görmek neye delalet eder?

Rüyada sığır görmekRüyamda sığır sürüsü gördüm. Özel arabamla yanımda iyi göremedim ama iş ortağım olduğunu sandığım birisiyle uzun yolculuğa çıkmışız. Bir müddet gittikten sonra yol daralıyor ve akşam oluyor. Önümüzde giden motosikletli iki kişi önlerine bir şeyler çıkınca zigzak yapıp devriliyor. Tam yanlarına yaklaşırken yol kenarında bulunan birkaç bembeyaz sığır (herhalde motosikletliler onlara çarpmamak için kaza yaptılar), birden çoğalmaya başlıyor.

O kadarki sığır sürüsü bir tsunami dalgası gibi büyüyor,üst taraflardaki sığırlar yavaşça aşağıya dökülüyor. Sanki beyaz bir pamuk dağı yuvarlanarak yere düşüyor. Gittikçe üzerimize yaklaşan beyaz sığırları bir el sığırların arasından tutmaya çalışmasına rağmen sürekli üzerimize gelmeye devam ediyor. Geri vitesle aksi istikamete kaçmaya çalışıyorum. Direksiyonu aniden kırınca aksi istikamete düz gitmeye başladım. Aynı beyaz sığır sürüsü bu kez aksi istikamette üzerimize gelirken çok yaklaşıyor ve aniden uyanıyorum.

Takma isim : furkan1997
Yaşınız : 61
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : sıkıntılı, korkulu ve stresli.
Anahtar kelime : sığır sürüsü, motosikletli birini

Rüyada sığır görmek neye yorulur?

Motosiklet kullanan, motora binen birini görmek, çevrenizde sorumluklarına sahip çıkmayan buna karşılık maceradan da geri kalmayan birileri olduğunu temsil eder. Motosiklet kazası, bir motorun kaza yaptığını görmek, kazada ölüm veya kan yoksa iyidir, yaşamınızda kimi konularda daha dikkatli olmanın yararına işaret eder. Ölüm ya da kan varsa hakkınızda bir tehlikeli durumu haber verir.

Rüyada sığır görmek hayatınızda veya ilişkinizde ilerleme yapmanız konusunda bir uyarıdır. Sığır sürüsü, Sığırları bir sürü halinde görmek, bireyselleşemediğine işarettir. Hayatınızdaki olayların yaşamın akışına göre şekillendiğini anlatır. Alternatif olarak başarıyı da göstermektedir.

Rüyanızın en ilginç kısmı sığırların dalga dalga gelmeleri olup, hayatınızın kontrolünü elinizden kaçırdığınızı ya da öyle düşündüğünü simgeleyebilir.

Rüyada sığır görmek konusunda ilave bilgiler

Rüyada dişi sığır yani düve görmek üzücü günlerin bittiğinin habercisidir. Korkmuş ve panik halinde bir sığır görmek, hayatınızın kontrolünüz dışına çıktığını anlatır. Besili sığır görmek güzel, mutlu bir hayat, verdiğiniz emeklerin karşılığını almak anlamına gelir. Sığır eti yemek doğru iş yapmak helal yollardan ve çok para kazanmak olarak yorumlanır.

“Rüyada Sığır Görmek” hakkında 4 yorum

  1. ben rüyamda bir sürü kurbanlık hayvanın tepesinde gezerek onları öldürdüğümü gördüm. Hayvanlar o kadar çoktular ki, ayağım yere basmaz haldeydi. En sonuncu hayvanıda öldürünce, o hayvanlar birden insan oluyorlar ve ben onlara bana yardım edip karaya bırakmalarını söylüyorum. Çünkü onların üstünden inip, kendimi öldürecekmişim ve onla benim cenaze namazımı kılacaklarmış. Ama acele ediyorum çünkü önce abdest almak için bir bakkaldan su istemeye gidiyorum. Ben abdes almadan gelen beyaz giyinmiş bir adam korkutuyor beni ve uyanıyorum. Çok merak ediyorum bu rüyayı sabah ezanı öncesi gördüm ve kalkıp sabah namazını kıldım. Lütfen tabir edermisiniz?

    1. Cinelp selam, gördüğün rüya, gerçek yaşamında bir dönüm noktasında olduğunu, bu dönemde daha olgun, daha bilgili, daha duyarlı ve daha da anlayışlı olacağını simgelerken şu an bu değişimin sancılarını çektiğinizi simgelemektedir.

  2. Fatih selam, gördüğün rüya, gerçek yaşamda başarmak istediğin herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip oldugunu gostermekte ve başarıya ulaşacağını simgelemektedir.

  3. selam rüyamda eşimi gördüm, piknige gitmiş, sonra arkadaşlarıyla geliyor ama ben çok öfkeliyim o eve dışardan ugrayıp geri gidiyor, ellerinde kocaman kazanlar var, ben bahçede telefon edip konuşmaya çıkıyorum, 2 katlı evim varmış, bahçede inekler var evin arkasına dolaştıgımda ineklerden kara olanı peşime takılıyor,korkuyorum kaçıyorum ama peşimi bırakmıyor, annem ucu yanan deynekle kovaladı, yanında 2 tanede kedi vardı çok korkuyordum, dışarı çıkınca hemen yanıma yaklaşıyodu bir ara elimde süpürge vardı balkon süpürdüm, içeri girdim uzakta oturan abimler vardı onlarla oturum inek hala balkonda bekliyordu ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir