Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sıhhi Tesisat Görmek

Rüyada sıhhi tesisat ne demektir?

Merhaba sabah ezanında uyandım, dua edip uyuya kalmışım. Rüyamda annenin evinde mutfak kısmında tesisat patlamış, duvarın ara sondan görüyorum, çok şiddetli bir su kütlesi akıyor çağlayan gibi, ablam “tam 3 yerden patlamış” dedi sizce ne anlama gelir? teşekkürler.

Rüyada sıhhi tesisat patlaması tabiri

Rüyada sıhhi tesisat görmek duygu akışını simgeler. Rüyada geçen olaylar bu duygu akışı hakkında detaylı bilgi verir. Tıkanmış sıhhi tesisat bastırılmış duyguları ifade anlamına gelir. Bazı şeyleri içinize atmanın, kendini ifa etmemenin / edememenin sıkıntı yarattığını gösterir. Tesisat patlaması, bastırılmış duyguların bir sebeple kontrolsüz bir şekilde açığa çıktığını / çıkacağını temsil eder. Bu rüya hayatta daha kontrollü olmak olmak gerektiğini simgeler.

Rüyanız hayatınızda büyük ihtimalle annenizin sebep olmasıyla bazı bastırılmış duygularınızın açığa çıkacağını, içinize attığınız kimi şeyleri açığa çıkaracağınızı ve büyük ihtimalle sonunda rahatlayacağınızı (anladığım kadarıyla akan su temiz) ifade etmektedir.

Rüyada drenaj tesisatı görmek, drenaj yapmak yaşamınızdaki kimi engelleri veya ilerlemenizi mani olan blokajı kaldırmak için daha fazla çalışmaya ihtiyaç olduğunu gösterir.

“Rüyada Sıhhi Tesisat Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda evimizin banyosundaydım. Banyonun içinde tuvaletde var. Ben banyoyu yıkamaya karar verdim çünkü pisti. Elime siyah kalın bir hortum aldım ve elimdeki çalı süpürgesiyle (sarı ve kısa alan süpürge) yerleri yıkadım. Hortumdan epeyce su aktı. Banyo tertemiz olmuştu tabii bende yoruldum. Tam o sırada banyodaki iki muslukta patladı. Tazikli temiz su akmaya ve fışkırmaya başladı. Sular bana doğru fışkırıyordu.
Nasıl yapayım bunlardan ıslanmadan kurtulayım diye düşünürken genç, uzun boylu, sarı kıvırcık saçlı bir adam geldi “beraber yapalım” dedi. Yeni beyaz deriden iki kişilik karyola getirdi. İki tane beyaz yastığı ve üzerinde deriden döşeği vardı. Ayağımızla banyodaki suların üstüne ittik ve adam sulara değmeden banyonun diğer tarafına geçti, şaşırdım bunu nasıl yaptı dedim.

Rüyamın ikinci kısmında kendimi beyaz duvarları olan bir bahçede buldum. Bahçede temiz değildi orayı da elimdeki siyah hortum ve süpürgeyle yıkadım. Yerlerdeki çöpleri topladım. Bahçemde yeşil ağaçlar, çiçekler vardı. Zemin çimle kaplıydı yeşil bir alan oluşmuştu. Bahçenin bazı yerleri hala topraktı. Bahçemin iki adım ötesinde ada gibi bir bahçe vardı orada da ağaç vardı ve ağaç yeşildi. Kendi kendime insanın bahçesinin olması ne güzel dedim. Eğer olmasaydı ne yapardık dedim. Tasvirini bekliyorum. Ruh halim; sakin ama yorgun.

Gül selam, rüyanız gerçek hayatta arınmak ve umutsuzluk, karamsarlık gibi bazı olumsuz duygulardan uzaklaşmak istediğinizi ancak bunu yaparken kontrollü ve sabırlı olmak, duyguları kontrol etmek gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanızın ikinci kısmı ise tüm bunları başaracağınızı, çok güzel günlerin yaklaştığını, içinizin sevinç ve mutlulukla dolacağını haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir