Rüyada Sihir Görmek

Rüyada sihir görmek neye delalet eder?

Rüyada sihir görmekRüyamda rahmetli babamın sihir yaparak eşyaları uçurduğunu gördüm. Annemim önceden öldüğü ve babamla beraber yaşadığımız bilmediğim bir bahçeli evdeyim. Bahçede bir divanın üzerinde uyurken hafif bir gürültüye uyandım. Rahmetli babamın eşyaları sihir ile yerleştirdiğini gördüm. Eşyalar havada uçuşuyor ve yerlerine yerleşiyordu. Benim uyandığımı fark etmedi Eşyaları yerleştirdikten sonra içeriye gitti yanında kendinden ve normalden çok uzun boylu başı bağlı ve uzun külahlı, buğday tenli bir kadın ve rahmetli annemle beraber birbirleriyle konuşarak çıktılar.

O anda annemin babamın o kadınla beraberliğine rıza göstermiş olduğunu aklımdan geçirdim. Annem yanıma geldi yatağın üzerine çıkarak yanı başıma geldi, gülümsüyordu. Ağlayarak ellerini kollarını öptüm. Babamla uzun boylu hanım bana bakıyorlardı. Annem onların yanına döndü ve gittiler. Bunlar olurken hiç konuşma olmadı. Kadın babamdan genç fakat babam ve annem gayet sağlıklı görünüyorlar ama annem babamdan yaşlı gibi duruyordu (Gerçekte aralarında sekiz yaş var annem babamdan gençti)

Yine uyudum. İçeriden bir ses geldi, uyandım içeriye bakmaya gittim kimse olmamalıydı çünkü babamlar gitmişlerdi, endişe ile babamın odasının aydınlığının yavaş yavaş karardığını fark ettim. Baktım kimse yoktu. Sonra kendimi ağlarken uyanır vaziyette buldum. 8-10 yaşlarında yattığım yerin yakınında bir masanın altında oynayan bir erkek çocuk olduğu yerden çıkarak elimden tutarak beni kaldırdı.

Kapattığım işimden tanıdığım, yanımda o zaman çalışanlardan iki kişi ve bahçede büyücek bir masa etrafında banklarda oturan kalabalık vardı. Yine uyuyorum. Bu sefer kendimi babam ve arkadaşlarıma rüyamı anlatırken buluyorum, onlara evin planını çiziyorum, onlar beni dinliyorlar ama hiç konuşmuyorlar sadece ben anlatımdayım. Çizdiğim kağıt ise alüminyum folyo benzeri parlak ışıltılı gri bir şey. Ve kendi horultuma uyandım halbuki yatalı 2 – 2,5 saat olmuştu. Hatırlayabildiklerim bunlar hemen yazmaya çalıştım. bana yardımcı olmanızı istirham edeceğim. Saygılarımla

Yaşınız : 57
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : üzgün,mutsuz,endişeli
Anahtar kelime : sihir yapmak, rahmetli anne, ölmüş baba

Rüyada sihir görmek yorumu

Bu hoş rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanızın an teması rahmetli anne ve babanızı görmek olup, babanızın sihir yapması rüyanın mesajına değer katmaktadır.

Rüyada sihir görmek, yaratıcılık ve mükemmelliği ifade eder. Yaşamda üstün bir yaratıcı ruha sahip olduğunuzu mükemmelliğe önem verdiğinizi simgeler.

Rüyada vefat etmiş anneyi görmek, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı, elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Ölmüş anneyi diri görmekrahmetli anne ile konuşmakölü anne ile konuştuğunu görmüş olmanız, gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Rahmetli anneyi canlı görüp, ölmüş anneyle kucaklaşmakrahmetli anneye sarılmaksarıldığını görmek, gerçek yaşamın sıkıntıları karşısında bunaldığını, yorulduğunuzu, uzun dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu ifade eder.

Ölmüş babayı görmek, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı gördüğünüzde bu aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade eder. Rahmetli baba ile konuşmak,ölü babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir, bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi ifade eder.

Rüyanızın devamı ise kimi iç korkularınız buna karşılıkta güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu göstermekte, dostlarınızın desteği ile bu gizli korkularınızı atacağınızı, kendinize yeni planlar hazırlayacağını temsil etmektedir.

Sihir konusunda ilave bilgiler

Rüyada sihir yapmak kimi problemlerin çözümü için değişik bakış açılarını kullanmanız gerektiğini anlatır. Kötü amaçlar için sihir yapıldığını görmek istekleriniz için her şeyi yapabileceğinizi gösterir, şeytani ve kötü yanınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir