Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz neye işarettir?

Merhaba, rüyamda araba kullanıyordum, arabada akrabalarım varmış mezarlıklar olan bir koğuştan çıkıyorum, araba epey sallanıyor yol olmadığını görünce geri dönüyorum, indikten sonra bir odaya giriyorum, orada bir adam varmış illüzyon yapan bir sihirbaz imiş, yaptıkları karşısında geriliyorum, ağzım kasılıyor kapatamıyorum, zorla kapatıyorum kasılıyor, sonra korkarak kaçıyorum, yanına gittiğim akrabalarım  herkes kusuyordu, silmeleri için yardım ediyorum.

Sonra bende ağızdan epey balgam sarı renkte çıkarıyorum, sonra birine yolu sorarak gidiyoruz, ne anlama geliyor acaba rüyam? yardımcı olur musunuz? 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada sihirbaz görmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda ayaklarının üzerinde durmak, kendi kararlarını kendin vermek, kendine güvenmek konularında çaba gösterdiğini ancak ya bir şeylerin ters gittiğini ya da bir şeyleri yanlış (hatalı) yaptığını, bu yüzden istediğin sonucu alamadığını anlatmaktadır.

Rüyada sihirbaz görmek bir problemin çözümünün beklediğinizden zor olacağını işaret eder.

Rüyada kusmak görmek yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir. Rüyada kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada sihirbaz olduğunu görmek hayatınızda yapacağınız değişikliklere işarettir. Rüyada sihirbazlık yapmak yaptığınız değişikliklerin etrafınızdaki insanları şaşırtacağına yorumlanır.

“Rüyada Sihirbaz Görmek” hakkında 2 yorum

 1. Rüyamda sihirbazlar gördüm. Ben oturuyordum. Ayaklarımı ileri doğru uzatmıştım. Onlar da benimle sohbet ediyorlardı. Büyük bir olay için hazırlanıyorlardı ama onun ne olduğunu hatırlayamıyorum. Sonra içlerinden biri benim ayaklarıma bir sihirbaz şapkası taktı. Takar takmaz ayaklarım ısındı. Eliyle ayaklarımı tuttu ve bir kaç saniye sonra şapkayı çıkardı. Ayağımda siyah çoraplar vardı, şapkayı çektikten sonra çoraplar yeşil ve kırmızı renkli çoraplara dönüştü. Ben çorapların üst taraftan gizli bir kısmının kesik olduğunu ve bu şekilde kolayca çıkarılabileceğini keşfettim. Onlar da numaralarını anladığımı söylediler.
  hayır olsun inşallah, rüyamı tabir ederseniz çok memnun olurum.
  Yaş: 38
  Medeni hali: evli
  Mesleği: öğretmen
  Ruh hali: bazı davranışlarımdan dolayı pişmanlık duygusu içinde uyumuştum.

  1. Esra mehaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda karşınızda çözümü beklediğinizden daha zor çıkan bir problem olduğunu ancak bir yolunu bularak bu problemi çözerek huzura kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir