Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şiir Dinlemek

Rüyada şiir dinlemek neye çıkar?

Rüyamda tanımadığım bir adamla konuşuyorum, bana bir şiir dinletiyor ve bana “bu şiir Mevlana’nın eşine yazdığı şiir, bunu sevgiline gönder ne hissettiğini sor” diyor. Adam bana “kaderiniz belki bir yazılmamış olabilir ama bekleyin sabredin o sana gelecek sen ona” diyor. Sizce bu rüya demek istiyor?

Rüyada şiir dinlemek ne demektir?

Seher merhaba, rüyada tanımadığın bir adam görmek şu anda yaşamınızda bir takım şeylerin dilediğiniz yönde gitmediğini işaret ederken öte yandan da işlerin yoluna girmesi için etrafınızdan birisinin yardımını alacağınızı gösterir. Tanımadığın bir adamla konuşmak ise birisinin yardımını veya desteğini istediğinizi, buna adım attığınızı anlatırken isteğinizin karşılığını bulacağını ifade etmektedir.

Rüyada şiir dinlediğini görmek rüyayı gören kişiye değer veren ve onu seven birinin varlığına delalet eder, kişinin sevildiğini bilmesi ve ona göre davranması gerektiğini temsil eder. Bu konuda rüyada şiir görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Adamın söyledikleri büyük ihtimalle sevdiğiniz ya da sizi seven biri ile hayatınızda bazı güzel gelişmeler yaşanacağını ve bunun sizi çok sevindireceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir