Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sık Sık Eşini Görmek

Rüyada sık sık eşini görmek neye delalettir?

Rüyamda sık sık ayrıldığım eşimi görüyorum, “bana geri döneceğini” söylüyor fakat gidiyor, ağlayarak uyanıyorum. Benim eşim başka bir kadınla gitti, 8 aylık bebeğimi bıraktı. Gördüğüm bu rüyaların manası nedir?

Rüyada sık sık eşini görmek neye yorulur?

Hülya Merhaba. Durumunuza gerçekten çok üzüldüm. Keşke olayın ne zaman olduğunu, sizi ne zaman terk ettiğinizi belirtseydin. Rüyanız o zaman daha çok anlam kazanırdı.

Bence gördüğünüz rüya bir mesaj vermiyor. Bilinç altınızın temenni ve beklentilerinin yansımasına benziyor. Yine de bol şanslar dilerim. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski eşini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sık Sık Eşini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada eşini denizde görmek neye işaret eder
Rüyamda eşimi denizde gördüm bende sahildeyim, bana telefon attı, “resmimi çeker misin” diye telefon yere düştü zedelendi ve kızımın telefonu idi, telefonu da yeni almıştım 7 gün olmuştu, yardımcı olursanız sevinirim.

Nalan selam,
Yaşamınızda mutluluk ve huzuru bulmuş durumdasınız ancak bunun devamı için gerçek yaşamınızda iletişime dikkat etmeniz, yanlış anlamaya veya anlaşılmaya yol açacak konuşmalardan kaçınmanız gerektiğini simgelemektedir.

Merhaba Ben eski kocami sik sik ruyalarimda görüyorum her ruya farkli ama eski kocam var ruyada..biz 11 sene önce ayrildik cunki bana siddet uyguluyordu bir oglumuz var…Ben onu sikayet etmisdim ve hapis cezasi verirdi… yine 1 senedir tekrar konusmaya basladik oglunu 10 sene sonra tekrar gördü..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir