Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şikayet Görmek

Rüyada şikayet görmek ne demektir?

Rüyamda birini şikayet ettiğimden dolayı ifademi alan polisi gördüm. Sert bir şekilde benimle konuşuyordu. Bu rüyanın anlamı ne olabilir?

Rüyada şikayet görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada şikayet görmek, şikayet etmek, birisi veya bir şey hakkında şikayet ettiğini görmek bastırılmış veya içe döndürülmüş duyguların yüzeye çıkma tehdidini ifade eder. Rüyada şikayet edilmek, rüyasında şikayet edildiğini görmek, gerçek hayatınızda birini kırdığınızı ya da üzdüğünü gösterir. Gerçek şikayet genellikle gerçekten sizi rahatsız eden başka bir şey olduğu anlamına gelir.

“Rüyada Şikayet Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda benimle birlikte 4 arkadaşız,biri eski sevgilim diğeri küs oldugumuz arkadaşımız aaa, bir diğeride eski sevgilimin sevmediği bir erkek bbb adında biri. aaa ve bbb eski sevgilimle beni kötü alışkanlıkların yapıldığı içki, sigara, esrar tarzında bir yere zorla götürüyorlar, ben buradan kaçmak için fırsat buluyorum, eski sevgilim orada kalıyor, ben onu oradan kurtarmak için bir şeyler yapmaya çalısıyorum, polisi arıyorum şikayet etmek için fakat 155 i aradığım halde açmıyorlar, telefonu biir türlü mesaj atmaya calışıyorum, eski sevgilime nasıl çıkacağı halde mesajda gitmiyor cok endişelendim eski sevgilimi kurtaramadığımdan ağlıyorum rüyada ikili yol var bu yerden çıkmak için biri eski yaşantına donmek için bir diğeri çok çok kötü bir yer ama ben nereye gittiğimin farkında değilim belkide en kötü yola girdim rüyamın bu kısmında uyandım. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Merve merhaba,
Gördüğün rüya temel unsuru eski sevgili olup, rüyada eski sevdiğini görmek sayfasını okumanı rica ediyorum. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise eski sevgilinle yaşadığın ve sana korku, endişe veren bazı şeylerden kurtulmak, onlardan uzaklaşmak istediğini ama duygularının esiri olduğun için bunu başaramadığını anlatmaktadır. Huzur ve mutluluğu bulmak için geçmişi unutmak ama geçmişten ders alarak geleceğe umutla bakmak gerektiğine de rivayet edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir