Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şike Görmek

Rüyada şike görmek neye çıkar?

Rüyamda sınıflar arası futbol turnuvasında sınıf takımının kalecisi olduğumu gördüm, rakip sınıfın bir oyuncusu yanıma gelip, kulağıma şike teklif etti ve kendilerinden gol yersem bana zorlandığım bir dersin sınav sorularını vereceğini söyledi, ben kabul etmedim. Bu sizce neye işaret? Kafamı sınava fazla takıyorum ondan mı? Not: futbol oynuyorum ama kaleci değilim.

Rüyada şike görmek yorumu

Semih merhaba, öncelikle verdiğin detay bilgiler için teşekkür ederim. İnan bu durumda rüyalar daha anlamı açıklanmakta. Rüyada futbol oynadığını görmek kişinin zor bir sınava gireceğini ya da iş hayatında zorlu rakipler ile mücadele içinde kalacağına işaret eder. Kaleci olduğunu görmek aslında senin şu anda gerçek hayatta göğüslemek gereken ya da daha başındayken engel olman gereken bazı zorluklar ile karşı karşıya olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada şike görmek aldatma, dalavere, dolan, düzen, hile gibi olumsuz mesajlar verir. Gerçek yaşamınızda bu konularda kafanızı meşgul eden kimi durumlar olduğunu ifade eder. Rüyada şike yapıldığını yada şike yapan birilerini görmek rezil insanlara ve kötü söze işarettir. Gerçek yaşamınızda bu insanlardan uzak durmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada şike yapmak yahut şike yaptığını görmek gerçek yaşamınızda hiç beklemediğiniz bir zamanda dostlarınız karşısında zor ve küçük bir duruma düşmenize sebep olacak bir şey yaptığınıza / yapacağınıza işaret eder. Uyarıcı bir rüyadır ve dikkatle yorumlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir