Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sıkıntı Görmek

Rüyada sıkıntı neye işarettir?

Rüyamda oturduğumu ve düşündüğümü görüyorum, düğünüm varmış ama bende bir tedirginlik var, garip bir sıkıntı var içimde, şu sıralar canım sıkkın birazda. Ne gelinlik ne damat görüyorum, kiminle evlendiğimi de bilmiyorum, sadece evleneceğimi biliyorum, bir de benim saçlarım kısa, saçlarımı nasıl yaptıracağımı düşünüyorum.

Aynanın karsısında bir sandalyede oturuyorum, böyle bir yandan saçlarımın nasıl olacağını düşünürken içimde de sıkıntı var, kiminle evleneceğimi bilmiyorum ama sıkıntı tedirginlik var, “nasıl evlenicem, ben yapabilecek miyim” diye düşünüyorum, hiç konuşmuyorum ama rüyamda içimden konuşuyorum, düşünüyorum. Bu rüya aklımı çok karıştırdı bana doğru bir bilgi verebilirseniz sevinirim.

Rüyada can sıkıntısı görmekTakma isim : meraklı
Yaşınız : 19
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : stresli,sıkıntılı
Anahtar kelime : tedirginlik,

Rüyada can sıkıntısı görmek yorumu

Rüyada sıkıntı görmek yaşamınızdaki engeller karşısında rüya sahibinin kendini başarısız hissettiğini işaret eder. Bu engeller her zaman olacaktır önemli olan onları aşmak, sorunları çözmek olarak yorumlanır. Rüyada bir başkasını sıkıntılı görmek yaşam içinde kötümser bakışa sahip olduğunuzu ifade eder. Sıkıntılı birini görmek bazen de rüya sahibinin çevresinde gerçekten sorunları içinde boğulan ve bunları aşmakta güçlük çeken biri olduğunu ve bu kişinin kendisinden yardım beklediğini de gösterebilir. Eski rüya kitapları sıkıntıyı gelen bir refah göstergesi olarak vermektedir. Bu tanım doğru değildir.

“Rüyada Sıkıntı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda büyük bir sıkıntı yaşıyordum, adeta boğulacak gibiydim. Sonra sıkıntım bir geçsin diye bir şeylerle uğraşayım derken su ısıtıcısı önce düdük sesi ses çıkarmaya başladı sonra patladı. Bu neye işaret?

Seher merhaba, sıkıntı konusu sayfada anlatılmıştır. Su ısıtıcısı ıslık çalıyor ise o zaman duygularınızın tam anlamıyla kaynama noktasına geldiğini gösterir. Bu ısınmış duyguların dikkate alınması ve ona göre davranılması gerektiğini aksi halde can sıkıcı durumlar yaşanabileceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir