Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sıkıntılı Banyo Yapmak

Rüyada sıkıntılı banyo yapmak neye işaret eder?

Rüya tabirlerimizi bıkmadan usanmadan yaptınız için çok teşekkürler, yaş 30 ev hanımı. Rüyamda bir odada 3 erkek var ve benim banyo yapmam lazım o odadan sıkılarak banyoya giriyorum, ben banyoda iken erkeklerden biri beyaz sütyenimi getirip kapıya asıyor, çıkınca lazım olur diyor. Başka bir erkek suyun sıcak mı diye kontrol etmek istiyor, ben onlar banyoya girdikçe tedirgin oluyorum ve havluyla üzerimi kapatmaya çalışıyorum. Banyodan çıktığımda eşimle konuşuyorum, ona sen çok iyi bir insansın insanı olarak anlaşıyoruz ama birbirimize duygusal hiç bir şey veremiyoruz deyip ayrılmak istediğimi söylüyorum ve bunu ifade ederken de üzülüyorum ve uyandım. Rüyada sıkıntılı banyo yapmak, banyo yaptığını görmek ne demektir?

Rüyada sıkıntılı banyo yapmak neye yorulur?

Rüyada banyo yapmak, negatif duygulardan arınmak, rahatlamak, arınmak anlamına gelir. Rüyanızda size sıkıntı veren, sıkıntılı banyo yapmanıza neden olan 3 erkek, gerçek yaşamınızda sizi bunaltan, negatif duygulara sebep olan 3 şeyi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada banyo görmek sayfasını da ziyaret edip mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sıkıntılı Banyo Yapmak” için 3 yanıt

Rüyada banyoya girmek ancak yıkanmamak
Rüyamda çok büyük bir banyoya girdim, öyle ki 10 basamakla girdim bu banyoya. Önce banyo yapmayı düşündüm sonra vazgeçtim. Arkasından sol tarafa doğru ilerlediğimde koskocaman bir alan vardı ve burada çok büyük bir salıncak kurulmuştu. Hemen salıncağa bindim sallandım ve çok mutlu oldum. Sallanırken havaya baktığımda gökyüzünü görüyordum. Daha sonra bir ses işittim “bu sureyi oku, bu duaya sarıl o seni kurtaracak” dedi. Surenin ismini hatırlamıyorum ama uyandığımda kureyş suresini tekrarlıyordum.- ama ruyamda söylenen bu sure mi emin değilim. Şimdiden teşekkür ederim.
37, Kadın, Bekar, Çalışıyor, sıkıtılı,

Rüyada banyo yapmak istemeniz, reel hayatınızda üzerinizden atmak istediğiniz sıkıntılar olduğunu, arınmak istediğini gösterirken, banyodan vazgeçmeniz bir sebeple bu arınmayı gerçekleştirmediğini, bunda yaşanan kısa süreli bir aşk konusunun sebep olduğunu simgelemekte, bir an önce arınıp, üzerindeki negatif duygulardan kurtulup, manevi yönden daha zengin hale gelmek gerektiğini işaret etmektedir.

Merhaba, rüyamda birlikte yaşadığım erkek arkadaşımın annesi ile banyoda oturuyorum ama çok buyuk bir banyo, hamam küvet ya da duşa kabin gibi hiç bir şey yok sadece 2 adet taburenin üstüne oturuyoruz, lavabonun içinde kırmızı fareye benzer bir şey var üstüne musluk acık yerde de örümcek var lakin onunda üstüne su akıyor ve onu öldürüyor, hala kıpırdıyordu bu ne anlama geliyor acaba.
28, Kadın, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor, bende bilmiyorum bomboş,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir