Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak neye çıkar?

22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim ev arkadaşımla yaşıyorum. 2 rüya gördüm ikisinde de çok korktum, rüyalar bağlantılıydı peş peşe gördüm. Hiç bilmediğim gitmedıgın bır evde basladı her sey ev arkadasım onun aılesınden bır kac kısı kız arkadasımla beraber toplanmıstık, sonra yan eve gecen teröristler gorduk, herkes telaslandı kacarken silah sesleri geldı. Kalktık ve kacmak için evden cıktık, bahce duvarından atlarken el bombalarının geldıgını ve kız arkadasımla ben kacarken ev arkadasımla aılesının yakınlarında patladıgını gordum.

Daha sonra hıc bılmedıgım sokaklar da sureklı kacıyorduk peşimizde sureklı terorıstler kovalıyordu her koseyı her sokagı tutmuslar kımseyı kacırmıyolardı. etrafta ne polıs ne asker hıc bısey yoktu en son kız arkadasım bılegını burktu ve bır sure onu kucagıma alıp kacmaya devam ettım en son bırıne yakalandık o bızı elınde kupa bardakta bıseyler vardı sureklı. bızı baska yere goturuyodu gıderken bır ozel harekat aracı gorduk ve kız arkadasım bagırdı yardım edın dıye onlar ılk basta bızı gormedı daha sonra gorup donduler ve o terorıste yumruk attım ve elındekı bardakta kezzap oldugunu soyledı ve kız arkadasımın yuzune attı elıne dokulen kısmı benm agzıma soktupolısler bızı kurtardı.. eve sureklı gelenler hıc tanımadıgım ınsanlar gordum takım elbıselı yesıl kıravatlı aracları yesıl plakalı.ama hep guluyorlardı ..

Daha sonra aynı gece bır eglenceye gıtmek ıcın kalktık ama ben hıc gıtmek ıstemıyordum .. yururken hep topalladım bır ara yoldan motorsıklet aldı benı alacagını dusundum ama bana carptı sureklı rahatsızlık verdı.. eglence yerıne gıdene kadar ters bır seyler dememı bekledı..ama demedım ya da dıyemedım ..eglence yerıne gıttıgımızde kapıdabana tehdıtler savurdu.. sonrasında uzun zamandır gormedıgım ıkı cocukluk arkadasım geldıler konustuk sarıldık beraber eglence yerıne gırerken ben İSOOOO diye bagırdım ve tehdıter savuran uzerıne alındı elındekı bıra şişesini bana dogru kosarken attı.. cebınden bıcak cıkardı ve ben bınaya dogru kactım . dısarda olan herkes kapının onunde duvar ördü resmen ama tehdıtler savuran kısı kımseyı dınlemedı bıcagı onlara dogru savurdu 3-4 kısının bıcaklanıp kanının cama geldıgını gordum .. içerde o kısının arkadası varmıs oda ev arkadasıma bıcak cektı ve saldırdı. ev arkadasımın kactıgını gorunce de bana saldırdı bıcagın bana geldıgını gordum ve sıcrayarak uyandım. Anlamını neye yorumlandıgını merak ettım.

Rüyada silah sesi duymak neye yorulur

Rüyada silah sesi duymak çok olumlu değildir, bir ilgisizliğin habercisidir. Bu ilgi eksikliği, sevgisizlik veya şefkatsizlik karşısında bağırmak, haykırmak, sesinizi yüksek sesle duyurma arzularınızı simgeler. Tabanca sesi, tüfek sesi aynı manadadır.

Rüyada görülen terörist kimi hayal kırıklıkları yaşadığınızı veya sizi fazlasıyla öfkelendiren kimi durumları olayları işaret eder. Silah sesleri, kaçmanız sonra yakalanmanız gerçek hayatta içinde bulunduğunuz zor yaşam şartlarının yansıması olup, acımasız bir rekabet ortamında yarıştığınızı göstermektedir. Sonunda kurtulmanız bu sıkıntıların son bulacağını göstermektedir.

İkinci rüyanız ise içinde bulunduğunu hayat şartlarının sizi güvensizliğe ittiğini adeta yaşamdan tat almaz hale getirdiğini, insanlara güveninizin azaldığını sanki her an bir ihanet yaşayacakmış hissi taşıdığınızı göstermektedir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir