Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Silahlı Adamlar Görmek

Rüyada silahlı adamlar görmek neye delalettir?

Rüyamda silahlı adamların beni kovaladığını gördüm. Dün üç kez uykudan kaktım ve hep aynı bir birine benzeyen rüyalar gördüm. Birinci rüyada bir bebeği almaya çalışıyorlar ancak  izin vermiyorum kaçıyorum, bebeği alıyorlar. Sonrada o bebeği hastanede ameliyathanede gördüm ve ölmüştü,

İkincisinde de aynı yerde yani bizim evin orada bu sefer bir oğlan çocuğu 10 yaşlarında vardı ona gel diyorum, tam gelirken adamlar onu alıyor bir duvarın arkasına götürüyorlar sonra benim arkamdan koşuyorlar ucuncusunde aynı yerde bana bakiyor. Bes altı adam eli silahli bizim oturdugumuz apatmanin kapisi acik kosuyorum oraya girdim ki arkamdan biri geliyordu yakalayamadan uyandım bu uc rüyada aynı gunde gördum ve arka arkaya yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyada silahlı adamlar görmek neye yorulur?

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, o rüyanın verdiği mesajın gücünü gösterir.

Rüyanız yaşadığınız endişeleri işaret etmektedir. Rüyada gördüğünüz bebek ve çocuk aslında sizi simgelemektedir.

Rüyada silahlı insanlar aslında zarar vermek isteyenler değil, sizin desteğini beklediğiniz güçlü insanları ifade etmektedir.

Rüyada takip edilmek konusundaki temel rüya tabirleri rüyada takip görmek  sayfasında bulunmaktadır. Lütfen dikkatle inceleyiniz.

“Rüyada Silahlı Adamlar Görmek” için 6 yanıt

rüyamda bir apartman dairesinin balkonunda kardeşlerimle ilgileniyordum. annemde alt kattaki balkonda oturuyordu. o sırada tanıdığım bir arkadaşım anneme silah doğrultuyor. bende onu görüp ona bağırıyorum. aşağı inip onunla kavga ediyorum.

bu rüyayı da yorumlarsanız sevinirim çünkü annem benim en değerlimdir çok endişeliyim.

ruyamda ablama arkadan yaklasıyorum, kenarlardan kırılmıs bır ayna parcası var elımde, onu ablamın onune tutuyorum onu oldurmek ıcın cagırdıgımı ınsanlar gormesın dıye sonra aynayı masaya bırakıyorum ablama dıyorumkı bak senı oldurmek için gelıyorlar 3 dort tane sılahlı adam goruyorum bızım eve yaklasan ablamda sen benı oldurtursen bende senı bu aynayla oldururum dıyor, anlamını ogrene bılırmıyım sımdıden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir