Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Silahlı Adamlar Tarafından Kaçırılmak

Rüyada silahlı adamlar tarafından kaçırılmak neye işaret eder?

Gördüğüm rüyamda annem, ananem ve beni silahlı adamlar kaçırıyorlardı ve bir sürü kızın içine götürüyorlardı, sonra ben adamlara “annanem hasta, ne olur bizi serbest bırakın” diye yalvarıyordum, sadece annanemi serbest bıraktılar. Bu rüyanın manası nedir?. Rüyada kaçırılmak neye işarettir? Şimdiden teşekkür ediyorum. Canan.

Rüyada silahlı adamlar tarafından kaçırıldığını görmek  neye yorulur?

Canan selam. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda geçmişten kalma kötü bir anının izlerini hala taşıdığınızı, sizi sıkıntı veren, içinizi daraltan bu olayın etkilerinden kurtulmak için yapmanız gereken kimi şeyler olduğunu işaret etmektedir. Rüyada kaçırıldığını görmek birinin veya bazı kişilerin rüyayı gören kişiyi aşırı şekilde etkilediğini ifade eder. Rüyada kaçırılmak aynı zamanda insanın yaşamış olduğu bu etkiden kurtulmak için bir şeylerden kaçma ihtiyacı hissettiğine delalet eder. Rüyanıza dikkat ederseniz anneannenizin bırakılmasını istemişsiniz bırakmışlar. Demek ki odaklanırsanız, odaklandığınız sorun çözülmektedir şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Silahlı Adamlar Tarafından Kaçırılmak” için 3 yanıt

Rüyada eski sevgilisinin kendini silahla kaçırmak istediğini görmek
Selamlar, ben eski sevgilimi rüyamda gördüm ama bana hiç iyi davranmıyordu, onunla tartışıyorduk. Beni silah zoruyla kaçırmaya çalışıyordu. Rüyada eski sevgiliyle tartışmak neyi gösterir? bu nasıl yorumlanır?

Eski sevgili ile tartışmak, tartıştığını görmek, yeni ilişkinizde fazla risk aldığınızı, bazı konularda sınırları zorladığınızı temsil eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyamda okuldayiz. bize biri disaridan kitap alip gelin okursunuz diyor bizde iki arkadasimla okuldan cikiyoruz. disarisi cok yabanci bir yer ilk defa buraya gelmisiz. bir okul minubusunde iki uc adam goruyoruz onlara kirtasiye. varmi buralarda diye soruyoruz. onlarda bir yer tarif ediyolar biz tam oraya dogru giderken ben son anda arka donuyorum ve adamlarin aralarinda konustuklarini duyuyorum yukarida arkadaslari varmis bu adamlarin tenha bir yeri tariff ermisler bize boylece kacircaklarmis . sonra arkadaalarim devam ederken yola ben onlara sesleniyorum gitmeyin diye baska darafa yoneliyorum yerde dokulmus yogurt var onu yiyorum arkadaslarim bana kiziyo niye yiyosun diye .sonra adamlar bizi sıkıstırip olduruyo gidiyo biz kurtuluyoruz adamlar kurtuldugumuzu ogreniyo bizim kapiya geliyo evin onune yani babama ve anneme soyluyorum ama kimse bisey demiyo hatta babamla bizim bahcede oyun oynuyolar ama adam bana bakarken soyluyo kurtulamicaksin diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir