Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girdiğini Görmek

Rüyada silahlı çatışmaya girdiğini görmek nedir?

Merhaba ben rüyamda silahlı çatışmaya girdiğimi gördüm ama ilk kurşunu sıkan ben değildim ve küçük amcam beni jandarmaya teslim ediyordu, bense hiç konuşmuyor, endişeli bekleyiş içindeydim ve o anda bir hemşirenin vurulan şahıs hakkında yaşadığı söyledi ama çatışmaya 3 kişiyle girdiğimi hatırlıyorum. pkk lıları zannetmiştim ama başka birileriymiş çatışmaya girmişim bu rüyayı şimdi gördüm ve sıcagı sıcagına buraya yazma gereği duydum, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. Yüksel’in rüyası. Rüyanın ana unsurları çatışma, çatışmaya girmek, pkk, pkklılar, kurşun sıkmak, jandarma. 25 Ağustos 2012 @ 23:55

Rüyada silahlı çatışmaya girmek yorumu

Yüksel merhaba, bu tür rüyalar, iç dünyanızda bir huzursuzluk yaşadığınız dönemlerde görülür. Rüyanızın bir mesaj verdiğini düşünmüyorum. Eğer bir huzursuzluk yaşıyorsanız onu aşmak için çareler aramanız gerekmektedir. Detaylı bilgi, için çatışma rüya tabiri sayfasını inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Silahlı Çatışmaya Girdiğini Görmek” için bir yanıt

Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Yaşım 22 bekar bir fabrikada işçiyim. Gördüğüm rüya şöyle: Kendimi terörist yuvalarından biri olan kandilde olarak görüyorum gündüz vakti, birden bir çatışmanın ortasındayım asker değilim. Bulunduğum yüksek tepeden aşağılara baksam da net bir şey göremeden birden ürpertiyle kaçıyorum. Kaçtığım yer tamda terörist barınaklarından biriydi ki tam onlar nizami bir yürüş yaptıkları sıra beni öncüleri görüyor, bu görmeden sonra o öncüyü farklı bir taraftan üstüme doğru gelirken elinde hançer olduğunu görüyorum, ilk olay böyle.

Hemen ardından Murat Karayılan ile konuşuyorum, kendimi bir nevi onlara ajanlık yapan biriymişim gibi ikna etmeye çalışırken benden yemin etmemi istiyorlar, birden aklıma Allah’ın zorda kaldığı sıra kalpten olmamak şartıyla onları vazgeçirmek için onlardan olduğunu dile getirmesinde sakıncı olmadığını söylediği ayet geliyor bende bunu yapıyorum. Buraya kadardı umarım açık bir şekilde anlatmışımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir