Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek

Rüyada silahlı çatışmaya girdiğini görmek neye çıkar?

Rüyada silahlı çatışmaya girmekRüyamda birileriyle silahlı çatışmaya giriyorum . Silahla çatışırken bana bir yıldırım çarpıyor ve bir anda ölüyorum . Beni tabutumda mezara taşıyorlar. Sonra ölüyorum ve mezarda çok pişman oluyorum . Çıkmak istiyorum ama melekler izin vermiyor. Çok yalvarıyorum. Sonra mezardan ruhum çıkıyor ama mezardan çıkan ruhumu babam görebiliyor. Ruhumu görebilen babama şunu soruyorum “baba ben mezardayken benim sesimi duyuyorlar mı” diye, babam da bana küfür ve hakaret ediyor. Bunun anlamı nedir?

Ruh Halim : Ben kendimi günahkar olarak görüyorum ama buna rağmen her gün en az 2 3 saat dini sohbetler dinlerim, herkese dindar öğütler veririm ama bu öğütlerle benim kendim alakam yok  tam bir kötü insanım, ruh halim bu. 17, Erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada silahlı çatışmaya girmek

Mehmet selam, 55 yıllık yaşamımda ilk kez senin gibi dürüst, mert, harbi, delikanlı biriyle karşılaşıyorum ve seni bu dürüstlüğün için tebrik ediyorum. Sen kendini tanıma ve kendini eleştirebilme şansına ve onuruna sahip olmuş özel bir insansın. Biliyorsun ortalık onurlu, şerefli, düzgün olduğunu iddia edip ondan sonra fakir fukaranın rızkını kamyonla götüren, tüyü bitmemiş yetimin hakkını deveyle hortumlayan insanlarla dolu. Ruh halini anlatırken “herkese dindar öğütler veririm ama kendim uymam” demişsin ama bunları söyleme erdemine sahip olan insan zaten dinin, Allah’ın emirlerine karşı gelmez, onun yolundan ayrılamaz.  Allah yolunu açık etsin.

Rüyada silahlı çatışmaya girdiğini görmek rüya sahibinin iç dünyasında fırtınalar koptuğunu, bir huzursuzluk yaşadığına delalet eder.

Rüyada yıldırım çarpması genel anlamda negatif mesajlar verir ve yıldırım düştüğünü görmek rüya sahibinin reel hayatta bir zarar veya ziyana uğramasına, üzerinde çalıştığı işte başarısızlığa veya zaman kaybına, bu zararlardan dolayı meydana gelecek can sıkıntısına rivayet edilir. Yıldırım düşmesi sonucu öldüğünü görmek şu anda negatif duygu yoğunluğu yaşadığınızı ve bu durumun sağlığınız için bir tehdit oluşturduğunu anlatırken tabut ile mezara taşındığını görmek yakın zamanda ilişkinizin veya bir durumun sona ereceğini gösterir. Yeni bir başlangıç yapacağınızı ifade eder. Tabut görmek yeni fırsatların işaretçisidir. Rüyada pişman olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamınızda karşılaştığı hayal kırıklıkları ve tatminsizlik duyguları olduğunu ifade eder.

Ruhunun vücudundan ayrıldığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterirken babanızın size kızması ise bilinç altında bir takım iç mücadele, çatışma, hesaplaşma, vicdani muhasebe konularında babanıza danışmak, ondan akıl almak istediğinizi göstermekte ancak bunu almadığınız için büyük bir üzüntü duyduğunuzu, strese girdiğinizi belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir