Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Silgi Görmek

Rüyada silgi görmek ne demektir?

İyi günler rüyamda sınava girmişim. Sanki girdiğim sınav benim için özel yapılmış yani daha önce yapılmış ama ben bir gün önce girmişim gibi. Elimde saman kağıdında hazırlanmış sınav kitapçığı var. Soruları cevaplamışım fakat bazı yanlışlar yapmışım.

Kız kardeşim de kitapçığı kontrol ediyor ve turuncu renkli bir silgi ile yanlışları düzeltiyor. Sonra ikimiz de kitapçığı kontrol ettikten sonra teslim edeceğimiz zaman kitapçığın bana ait olmadığını ÜZEYİR isimli bir erkeğe ait olduğunu gördüm uyandım. Rüyada sınava girmek neye işarettir? Şimdiden teşekkür ederim. Dolunay, Kadın, 33, Bekar, Diğer, Yorgun ve Beklentili

Rüyada silgi görmek yorumu

Rüyada sınava girmek, bir sınava girdiğini görmek bu sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin bazı konular hakkında endişeli ve bazı şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Bakınız rüyada sınav görmek sayfası.

Rüyada silgi görmek, silgi kullanmak size kimi hatalar yapmış olduğunuzu ve bu hataları temizlemeniz gerektiğini anlatır. Rüyada isim görmek, değerli bilgiler verebilir. Rüyada görülen isim çok önemlidir ve ismin anlamı araştırılmalıdır. Çok önemli mesajlar içerebilir. Üzeyir isminin sizin için bir şey ifade edip etmediğini araştırın.

“Rüyada Silgi Görmek” için 3 yanıt

Ben ruyamda ablamin bana siyah bir silgi verdigini gordum. Silgiyi verirken bana pisman oldugunu soyledi.
Rica etsem bana bu ruyayi aciklar misiniz?

Merhaba içimde bulunduğum durum sınav stresi. Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm, biraz uzun, eski erkek arkadasimin annesi ablası gelmiş bizim eve annemle tanışmaya, düğün hakkında konuşuluyordu, işi ciddilestirmisiz, bende ablasının küçük çocuğuyla ilgileniyorum, oda beni çok seviyor, çocuk sonra biran benle erkek arkadaşım disarida olduk, ben onu kaybettim tam onu ararken bir kadın “bu silginin sahibi kim” dedi, bende bu silginin erkek arkadasimin olduğunu anladım, silgiyi aldım üstünde benim ismim yazıyordu, tam o sırada erkek arkadaşım yanima geldi, sonra annemin yanındayım bu olanların rüya olduğunu anlıyorum, rüyamda anneme anlatiyorum, annemde emin misin babanla konusucam seni isteyeceklerini soyluyucem diyor yok ruyaydi diyorum ben annem mesaj at diyor orada uyandım. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek rüyayı gören kişinin yaşamında daha özgür, daha az ipotekli ilişki istediği ifade eder. Lütfen bu bilgiyi analiz edin ve sizin düşüncelerinize uyuyorsa ona göre davranmak size yardımcı olabilir. Rüyadaki silgi sadece bir simgedir, rüyanın ana unsuru erkek arkadaşınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir