Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Silmek

Rüyada ağzını silmek neye işarettir?

Ben rüyamda babama, daha sonra anneme saldıran köpeklerin kafasını ağzımla koparıyor sonra da ayağımla eziyordum, bazılarını da öldürüp denize fırlatıyordum. Daha sonra tuvalete ağzımı yıkamak için giderken bir merdivenden çıkıyordum, o merdivende de bir sürü kafası kopmuş köpekler vardı, hepsini ben öldürmüşüm. Daha sonra ağzımdaki köpek kafasını tükürüp, ağzımdaki kanı ağlayarak siliyordum.

Uykusu çok ağır olan bir insanım, hiçbir şekilde uykumdan uyanmam ama ilk defa uyandırdı bu rüya beni uykumdan. Gerçekten çok etkilendim, bütün gün gözümün önünden gitmedi o görüntüler. Yorumlarsanız hem çok rahatlar hem de çok sevinirim, teşekkürler.

Rüyada silmek yorumu

Rüyada köpek öldürmek rüyayı gören insanın reel yaşamında değer verdiği birinin onu görmezlikten geldiğini ya da kişinin kullanmadığı, farkında olmadığı veya unutulmuş bir becerisi olduğunu gösterir. Ölü köpek görülmesi ise bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığını ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağını gösterir. Rüyada köpeklerin kafasını ağzınızla koparmanız gerçek hayatta kişisel gelişiminizde hala eksik yanlarınızın olduğunu gösterir.

Silmek eylemi çok geniş anlamlara işaret eden bir genel kavramdır. Pencere silmek, yazı silmek, gözyaşı silmek, burun silmek, ter silmek, el silmek, ayak silmek, ayakkabı silmek gibi onlarca eylem türü vardır ve bunların rüya yorumlar da ayrı ayrı anlam taşır. Genel anlamda rüyada bir şeyi silmek rüyayı gören kişinin reel hayatında silip atmak, hayatından çıkarmak belkide unutmak istediği bir şey, konu ya da kişi olduğunu temsil eder.

“Rüyada Silmek” için 3 yanıt

Rüyada aya dokunmak ve onu silmek
Selam. Bu ruyami yoramiyorum, lutfen rica ediyorum sizden bana yardim edin. Ruyamda apartamanin yan tarafinda durmus kıble tarafda dolunayi izliyordum. Derken sis gibi duman gibi bir sey ayin yuzune geldi. Elimi aya uzatip onu sildim gecti ama elimi ceker cekmez ordaydi silinmemis. Uc dort kez bu sey tekrarlandi yani sildim yine ayni sekilde silinmemis orda duruyordu. Sonra bir ses dedi ki ‘ayin tam altinda bir ev var orada biri olacak ve o cok guclu biri olucak ‘ dedi ve ben de ayin tam altindaki eve bakiyordum yani uzaktan.Birden kendimi baska yerde gordum ama uzaktaki manzara ayniydi o ayin altindaki manzara ve o tarafdan bir erkek bana dogru geldi ve ben onu taniyordum ona sarildim mutluydum ama o cok sogukkanliydi.

Aliye merhaba, gerçekten de gördüğün rüya çok derin anlamlar taşımakta. Ancak böyle önemli rüyaları gönderirken hakkınızda mutlaka bilgi vermelisiniz. En azında yaşınız, medeni durum ve işiniz gibi. Bu anlatılanlara göre gördüğünüz rüyanın hakkınızda çok hayırlı bazı gelişmeleri işaret ettiği söylenebilir.

Herhaba 26 eylulde size ruyami gordermisdim ama kendim hakkimda bilgi vermeyi unutmusdum.29yasimda bekar bayanim.Ruyada gorduyum adami da taniyorum pilatonik ask desem dogru olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir