Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Silo Görmek

Rüyada silo görmek neye çıkar?

Ben öğretmenim, rüyamda okulumda bir adam bana silah doğrultu, adam kanun kaçağı gibi biriydi ve gerçek hayatta tanımadığım birisiydi. Sonra beni biraz sırtıma silah dayayarak bir siloya çıkardı, orada dolaştırdı. Okuldan bir arkadaşım polis çağırdı ve ben kurtuldum, beni kurtaranların arasında polis olan erkek arkadaşım da vardı. Dışarıda telaşla dolaşırken beni gördü, onun yüzünü sildim, sonra bana sarıldı çok içtenlikle. Acaba ikimiz açısından nasıl bir yorum olur?

Rüyada silo görmek yorumu

Büşra merhaba, gördüğün rüya sanki gerçek hayatında bilinç altında kendini güvende hissetmek istediğini ve bunun içinde polis olan eski erkek arkadaşının yanında olmayı çok arzu ettiğini göstermekte. Unsurlara bakmak gerekirse; birinin size silah dayaması veya rehin alması gizli korkuların yüzünden ruh sağlığının iyi olmadığını ve bu yüzden hayatındaki önceliklerin sırasını karıştırıp elindeki imkan ve kaynakları verimsiz kullandığına delalet eder.

Rüyada silo görmek rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirebilmesi için para kazanmaya ihtiyacı olduğunu ifade eder. Bu rüya belki saçma şeylere para harcadığınızı ve tasarruf etmeniz gerektiğini düşünmeniz gerektiğini de gösterebilir. Eski arkadaşın hakkında detaylı açıklamayı eski erkek arkadaşı rüyada görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir