Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şımarık Görmek

Rüyada şımarık birini görmek neye çıkar?

Benim şuan an yaklaşık iki yıldır biriyle ilişkim var . Rüyamda onunla evliyim ve tüp bebek ya da başka bir metotla bebek sahibi oluyorum, bebeğim erkek çocuğu, huzursuz, şımarık ve çok ağlıyor. Ben hastanede beklerken herkesin yakını geliyor ama benim eşim dahil kimse ortalıkta yok.

Aradan bir kaç yıl geçmiş, çalıştığım binada deprem olacağını hissedip koşarak aşağıya, dışarıya koştum. Fakat müdürüm bizleri toplantı gerekçesiyle tekrar binanın ön kısmına topladı. Ve o sırada deprem başladı, kendime geldiğimde rüyamda hastanedeydim. Aradan bir süre daha geçince bizim yeni bir bebeğimiz oluyordu ve cinsiyetini ben seçip yine erkek bebek istiyorum. Eşimle bebeğim uçaktayız, birileri kasıtlı olarak bindiğimiz uçağı okyanusa düşürüyor. Köpek balıkları arasındayız ve ben bir yüzme tekniği kurtuluyorum, eşime de öğretiyorum o da çıkıyor. İmla kurallarını ihlal ettiysem lütfen affedin. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. 20, Kadın, Bekar, Çalışıyor, bunalmış.

Rüyada şımarık birini görmek yorumu

Deniz selam, gördüğün rüya aynen hakkında bilgi verirken yazdığın gibi bunalmış olduğunu anlatmaktadır. Bunun sebepleri olarak sevgiliniz ile sorunlar ve çalışma yaşamındaki sıkıntılar öne çıkıyor. Ancak rüyanıza göre yaşamınızda ani bir değişilik olacak bu değişiklik ilk zamanlar size zor gelse de daha sonra bunun hakkınızda hayırlısı olduğunu anlayacak ve huzur bulacaksınız.

Rüyada şımarık  birini görmek sizin bir sevgisiz ya da anlamsız bir ilişki içinde olduğunuzu veya karsız projesi peşinde koştuğunuzu işaret eder. Rüyada şımarmak, şımarık olmak, şımardığını görmek duygusal ihtiyaçlarınıza dikkat etmediğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir