Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Simit Görmek

Rüyada simit görmek neye delalet eder?

Herkese selamlar, ben rüyamda teyzemin evinin önünde dururken büyük minibüs içinde önünde 30-40 küsur yaşlarda arkada da 9 10 genç adam gördüm, bende tam olarak hatırlamıyorum fakat 2 kere bakıp gittiler. Sonra bir sınıf arkadaşımla bakkala doğru ilerlerken o minibüs içindekiler aşağıya inmişlerdi ve nedense bir sürü çocuk aralarındaki mesafe bol bir şekilde ikili sıra olmuşlardı, arkadaşımla bunu fark ederek o sıra olan çocukların arasından gözden kayboluyoruz.

Aradaki mesafe artıyor biz ilerledikçe artıyor. Sonra bir tür bir şeyin altına giriyoruz, sonra onlardan biri olduğunu düşündüğüm kişi birilerini arıyor fakat bulamıyor. Sonra oturup simit yemeye başlıyor. sonra o 30-40 yaşları arasındaki adam gelip simit yiyen adamı azarlıyor. Güya bizim akrabalardan biri çok çekiciymiş onu bulup nedense fotoğraflarını çekeceklermiş onu bulamamışlar beni de beğenmişler.

Sonra onlar gidince orada bir yere oturuyoruz ablam gelip bana bir daha kalktığımda tüm yatakları toplamamı söylüyor bu arda ablam evde değil arkadaşında.

Rüyada simit görmek neye yorulur?

Ben rüyanıza bir yorum getiremedim, rüyadaki unsurlar birbiri ile çok ilgisiz. Ancak buna karşılık günlük hayatta kafanıza fazlaca taktığınız bir olayın ya da durumun yansıması gibi de durmuyor. Rüyanızda geçen olay ve unsurların ayrı ayrı anlamlarını inceleyip kendiniz bir mesaj çıkarabilirsiniz.

Rüyada simit görmek size yol gösterecek ve hatalarınızı dürüstçe söyleyecek bir dosta işaret eder. Bu rüya aynı zamanda paylaşımın, paylaşmanın önemine de işaret edebilir. Rüyada simit yemek gerçek yaşamınızda çözülmemiş maddi sorunlar olduğunu ya da karşınızdaki sorunların çözümsüz olduğunu düşündüğünüzü simgeler. Rüyada simit almak hayatınızdaki temel unsurlarda bir eksiklik olduğunu ifade eder ( temel unsurlar beslenme, barınma, güven, ait olma, saygınlık). Rüyada simit yiyen birini görmek mutlu günlerin sizi beklediğinin habercisidir, sıkıntılarınız yakın zamanda geçecektir şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda alternatif olarak cinsel davet anlamına gelir. Rüyada simit yapan ya da simit satan birini yani simitçi görmek rüya sahibinin gerçek hayatında kendisini hak ve adaletin yolunda ilerlemesine vesile olacak bir tanışmaya işaret eder.

Rüyada kandil simidi görmek yaşamınızda sizi sevindirecek, mutlu edecek hayırlı bir haber almaya işaret eder. Rüyada kandil simidi yemek, kandil simidi yediğini görmek refaha erme, bolluk, bereket ifade eder.

“Rüyada Simit Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kandil simidi görmek

Rüyamda kandil simidi dağıtıyorlar, dağıttıklarını görüyorum bende istiyorum ama bana vermiyorlar, sayılı gibi bir şeyler diyor fakat ben almak için ısrar ediyorum, sonra uyandım.

Rüyada kandil simidi görmek yaşamınızda sizi sevindirecek, mutlu edecek hayırlı bir haber almaya işaret eder. Ancak sana kandil simidi vermemeleri senin gerçek hayatında bu güzel haberi almana mani bir durum olduğunu işaret eder.

Merhaba ben rüyamda memleketimin sokağında yürüyordum mahallede 3 simitçi vardı seyyar ve bir tanesine doğru yürüyüp simit istiyordum uzaktan giderken var gibi gözüküyordu ancak simit yoktu ekmek vs daha değişik hamur işi şeyler koyuyordu simit yok mu dediğimde kalmadı diyordu. Anlamı nedir acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir