Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Simitçi Görmek

Rüyada simitçi görmek neye çıkar?

Rüyamda sağ tarafta bir devlet adamı var iken sol tarafta da simitçi vardı, ben de o kişilere bakıyordum. Diğer rüyamda  dünya dümdüz olmuş, zemin beyaz toz olmuş, herkes ileride güneş gibi bir alev vardı oraya doğru koşuyordu. Bende anlayamıyorum, bende mi gitsem diye düşünürken “o kadar koşmak anlamsız” deyip üzerine çıplak olduğu için ayaklarımı yerde kuma gömerek teyemmul alarak tam namaz kılacak iken dünya tersine dönüyor ve kıyamet kopmuyordu.

Rüyada simitçi görmek yorumu

Fatih merhaba, göndermiş olduğun mesajda ufak bir düzenleme yapıp, bazı ufak imla hatalarını düzelttim. Rüyada bir devlet adamı görmek kişinin sahip olduğu yetki, güç ve kontrol yeteneklerini ifade ederken aynı zamanda bu yönde gelişimin işaretidir. Rüyada sevilen, saygı duyulan bir devlet başkanı görmek kendi kişisel görüş ve düşüncelerinin, bu gördüğünüz devlet adamının fikirleri ve uygulamaları ile olan ilişkisini de işaret eder. Rüyada bir simitçi görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında hedeflerine giden yolda bir engel olduğunu yada hayallerine kavuşmak için yanlış yolda ilerlediğini gösterirken aynı zamanda kişinin gerçek hayatında kendisinin hak ve adaletin yolunda ilerlemesine vesile olacak biriyle tanışacağına işaret eder.

Diğer rüyanız ise senaryo kıyamet olarak adlandırılan standart bir rüyadır ve kişinin reel hayatta hedeflerine ulaşmak için yapması gereken bir çok iş, aşması gereken pek çok engel olduğunu ifade ederken aynı zamanda bazı durumlar karşısında kendini çaresiz hissettiğini gösterir ve içine düştüğü çaresizlik düşüncesi yüzünden adım atmak için gerekli gücü kendinde bulamadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir