Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Şimşek Çaktığını Görmek

Rüyada şimşek çakması neye delalet eder?

Merhabalar; Rüyamda normal yaşam sürerken, hava günlük güneşlik iken birden bire hava kararıyor, şimşekler çakıyor, insanın içine ürperti veren bir hal alıyor. Herkes ne oluyor derken kendimi dışarıda buluyorum.

Aklımda “Allah’ım yoksa bu kıyamet mi” sorusu beliriyor. İnsanlar korku içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken herkes aynı yöne yürüyor. Bende insanlarla birlikte yürüyorum ama yanımda ailem yok. Bir caddede arabaların gürültüsü, insanların yüksek sesle ne olduğunu sormaları ve herkesin aynı yönde yürümesi bu şekilde devam ederken, ben içimden dualar okumaya çalıyorum. Sonra Kuran-ı Kerim in artık okunmadığını hissediyorum ve bunun Kıyamet olduğunu anlıyorum ve uyanıyorum. Yorumunuz benim için çok değerli, şimdiden teşekkür ederim. Gönderen Duygu.

Rüyada şimşek çaktığını görmek nasıl yorumlanır?

Duygu Merhaba, gördüğün rüya, ilk bakışta sanıldığı kadar korkunç değildir ve günlük yaşamda hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret etmekte, bu engeller ve zorlukların sadece sizin için değil hemen hemen çevrenizdeki tüm insanların ortak sorunu olduğunu göstermektedir. Rüyada şimşek görmek hayatınızda birtakım zorluklar olduğunu ve mücadele etmeniz gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Şimşek Çaktığını Görmek” için 4 yanıt

İş yerinde fabrikada akşam dışarıda gökyüzüne bakarken elimde telefon gibi bir şeyin tuşuna dokunuyorum, gökyüzünde mavi şimşek çakıyor, tuşa bir daha dokunuyorum tekrar şimşek çakıyor, bunun şaşkınlığını yaşarken bunu bir kaç kez yapıyorum, her defasında şimşek çakıyor, sonrasında mavi ışık yayan küçük bir ufo gökyüzünden aşağı iniyor, ben korkmaya başlıyorum, kaçmaya başlıyorum, beni bir köşede kıstırıyor yerde uzun bir demir parçası buluyorum onunla mekiği etkisiz hale getiriyorum, parçalıyorum, içinden küçük küçük rengarenk bir şeyler dışarı çıkıyor. 35, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Görmüş olduğunuz rüya şu anda yaşamınızda bazı sorunlar yaşadığınızı, huzur aradığınızı, önünüzde sizi aradığınız huzura kavuşturacak bazı imkan ya da fırsatlar olduğunu ancak bir sebeple bunu kabul etmediğinizi ( veya ret ettiğinizi ) ifade etmektedir.

Rüyada dişlerinin arasının ayrık olduğunu görmek
Merhabalar, ben rüyamda üstteki ön dişlerimin arasının açıldığını gördüm, sizce bunun anlamı nedir? ayrıca bu önemli sınavlarım var, bu rüyanın gireceğim sınavlarla ilgisi olabilir mi? şimdiden teşekkürler. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Shady selam,
Gördüğün rüya inanılmaz güzellikte bir rüya olup, önünde oldukça şanslı olacağın bir dönem olduğunu ifade etmektedir. Çünkü ayrık ön diş, arası açık ön dişler şans demektir. Lütfen gelişmeleri buraya ekler misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir