Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Şimşek Çakması

Rüyada şimşek çakması neye delalettir?

Ben Ceren, 14 yaşındayım rüyam şöyleydi; aşağıdaydım, havada şimşek çakıyor, yıldırımlar düşüyordu, Bir baktım yengemin evinde yangın çıktı, diğer oda yanıyordu itfaiye geldi hemen yangını söndürdü, sonra bende yukarıya bakıyorum bir şeyler söylüyorum, şoktayım.

Arkasından akşam oldu balkonda idik, kardeşim ben annem vardı, yemek yiyorduk, sonra paşa çiftliğin orada minarenin orada şimşekle hortum vardı, 3 dakika kadar sürdü sonra kesildi, hortum her şeyi kaldırdı, yemekleri kaldırdık, bizim sokakta hortum çıkmaya başladı, bizde kaçmaya çalışıyoruz, içeriye gidiyoruz, kapıyı kilitlemeye çalışıyoruz, ancak kapı kendi kendine açılıyor, ben odama gitmiştim çatılarımız uçuyordu, bende çok korktum, o rüyanın hala etkisindeyim Bu rüyanın anlamını söyler misiniz acaba ?

Rüyada şimşek çaktığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada şimşek görmek hayatınızda birtakım zorluklar olduğunu ve mücadele etmeniz gerektiğine işaret eder. Bulutsuz havada şimşek çaktığını görmek sıkıntı, aynı zamanda yağmur yağıyorsa bolluk, bereket anlamına gelir. Rüyada şimşek çakması, aynı zamanda ani bir haber anlamına gelir. Şimşek çakarken hava aydınlanıyorsa, geleceğinin çok parlak olduğuna işarettir.

Yengenizin evinin yandığını görmeniz yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, kimi eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır.

“Rüyada Şimşek Çakması” için 2 yanıt

rüyamda betondan mezar gördüm yanında sararmış otlar ve üzerinde şimşek kıvılcımları çakıyordu bende mezara bakıyordum göreli uzun zaman oldu ama huzursuzum

Şimdi rüyamda elimde iki tane 20 türk lirası var bir tanede 50 türk lirası vardı. Dışarıda şimşek çakıyor ve birden elimdeki paralar patlıyor, 20 türk lirasınin uç kısımları 50 türk lirasının da tam ortası yırtılmış parçalanmış bir şekilde . tabi sonra ağzım dilim tutuluyor ne konuşabiliyorum nede hareket yapabiliyorum . artık uyandım ve gerçekten de dışarıda şimşek çakıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir