Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sınav Günü Görmek

Rüyada sınav günü görmek neye işarettir?

Bugün uyandığımda çok garip rüyalar görmüştüm ben 22 yaşındayım ve kpss sınavına hazırlanıyorum. Rüyamda, sınav gününün geldiğini ve benim hiç bir şey çalışmamış olduğumu görüyorum. Hiç bir şey bilmiyorum bize kısa bir süre veriyorlar o arada defterimi çıkarıyorum tüm dikkatimi veriyorum yanıma sınav için gözetmen öğretmen geliyor ve bana sana sorular sorayım tekrar et diyor. Bende kızıyorum lütfen başkasına sorun, bu zamanımı iyi değerlendirmek istiyorum diyorum ve kadın bana inanılmaz sinirleniyor bağırarak yanımdan gidiyor neyse sorular geliyor defteri kaldırıp dua ediyorum.

Rüyada sınav günü görmekTest kitapçığını bir alıyorum elime şekiller var çiçekler objeler onları boyamamız isteniyor. Bir anda renkli kalemler oluyor elimde ve bize daha önce bu resimlerin gösterildiğini aynı şekilde boyamak gerektiğini söylüyorlar. hiç bir şey hatırlamıyorum. yardım almak için etrafımdakilere bakıyorum her biri farklı boyuyor doğru hangisi diye düşünüp duruyorum. benim ilk okuldan kapalı bir arkadaşım var hala görüşürüm ona soruyorum kopya veriyor ve hatırlamamı sağlıyor, başlıyorum nasıl kalemler uygun gelirse öyle boyamaya ve çoğunu yapamadan kağıtları toplayacaklarını görüyorum ama ben bir iki tane bir şey boyamışım ara bir yere çekiliyorum kimsenin beni görmeyeceği ve suratle orada boyamaya çalışıyorum hepsini bitirmesem de bir çoğunu boyuyorum ve içimden doğru yapmış olduğum geçiyor. gizlice teslim odasına koymaya çalışıyorum. tam bırakıyorum bana bağıran o öğretmeni görüyorum . yetiştiremedin dimi diyor hakkını yedin şuan diğerlerinin diyor bana bırak ve git diyor beni şikayet etmesin diye dua ediyorum etmiyor o kağıdıma dokunmadan odanın kapısını kapatıyor. eve geliyorum annem yok ve babamı yolda görüyorum bana annemi artık istemediğini ve en yakın zamanda başka bir kadından oğlu olacağını söylüyor. nasıl diyorum ben abla olurum o benimde kardeşimdir ama annemden olmalı diyorum annemden. böyle bir rüya gördüm. yorumlarsanız sevinirim

Rüyada sınav günü görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kpps sınavını kafanıza çok fazla taktığınızı ifade etmektedir. Bu konuda sınav rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Sınav Günü Görmek” için 3 yanıt

Bu rüyayı annem görmüş benim gerçekte girdiğim sınavdan hiç beklemediğim kadar yüksek puan çekiyorum ve annem çok şaşırıyor bu neye çıkar?

Rüyamda kız kardeşim sınavdan çıktığında sınavının iyi geçtiğini hepsinin bildiği soruların çıktığını söylediğini görmek ne demek?

Mezun olmuş birinin sınavda kaldığını görmesi
Rüyamda matematik dersinden ve din kültürü dersinden kaldım ve mezun olamadım, düzelttirmeye çalıştım ama hocalara ulaşamadım. Okul biteli 9 yıl oluyor. ne anlama gelir anlayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir