Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Sınava Gireceğini Görmek

Rüyada sınava gireceğini görmek ne demektir?

Rüyamda bir sınava gireceğimi öğreniyorum arkadaşımdan, tanımıyorum onu sonra öğreniyorum. Ezberleme çalışıyorum birde zor uzun şeyler ezberliyorum ama arkadaşım bana söylemiyor, sınav zamanı ve kendisi giriyor öyle bırakıyor beni, bende kızıyorum neden yaptın diye. Sonra dışarıda nişanlım geliyor yanıma, yağmur var ve eve doğru yürüyoruz.

Sarı çingene bir etek var üzerimde birde siyah manto yağmurlu bir gün. Bu ne demek? Ana temalar : sınav, sınava girmek, ezber, ezberlemek, nisanlı, yağmurlu hava, sarı çingene, sarı etek, çingene etek, siyah manto. 29 Ocak 2010, 02:41

Rüyada sınava gireceğini görmek neye yorulur?

Rüyada sınava gireceğini görmekRüyada sınav, sınava girmek konusu temel rüyalar arasındadır ve her yaştan, her milletten insanlar bu rüyaları sık sık görürler. İnsanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir. Rüyada etek giydiğini görmek modern rüya tabirlerinde bir yolcuğu işaret eder ancak renginin sarı olması bir sağlıksız durumu ya da bu yolculuğun dilediğiniz gibi geçmeyebileceğini temsil eder. Bu konudaki detaylı bilgiyi sınav sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Sınava Gireceğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sınav notu görmek neye işarettir
Çok yakın bir arkadaşımın rüyası aslında ben varım rüyada onu anlatıcam,
Bir yerdeymişiz, arkadaşım en arkada oturuyormuş, ben onun 2 sıra önündeki kızlara 84 almışım onu söylemişim, çok güzel yukarı çekilebilir demişim, arkadaşımda düşürebilir demiş. Sonra su yukarıdan akmış bende onun altına girmişim ıslanmışım
Kimden: nevin
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: sınav notu, 84 sayısı
Şu anki ruh haliniz: iyi

Nevin selam,
Rüyada 84, seksen dört sayısı görmek duygularınız arasında gezindiğinizi, aklınızın bilinçli ve bilinçsiz yönleri arasında seçim yapamadığınızı gösterir.
Su hakkında bilgiyi su rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir