Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girmek neye işaret eder?

Rüyamda okulda önemli bir sınava giriyorum, gerçek hayatımda beni en fazla korkutan, zorlayan dersin sınavı bu ve rüyamda da aynı gerçekte olduğu gibi sınav kötü geçiyor. Ben ağlayarak sınavdan çıkıyorum, bir kız okul arkadaşım gelip beni teselli ediyor “boş ver, bu kadar üzülme, nasıl olsa daha sonra geçersiz, haydi gidip eğlenelim” diyor. Beni alıp bir küçük limana götürüyor, orada bir ahşap teknede tüm sınıf arkadaşlarım toplanmış, deniz açılmak için bizi bekliyormuş, bizde biniyoruz tekneye. Tekne deniz açlıyor, deniz berrak adeta dibi görünüyor, rüzgar yelkenleri dolduruyor içimde “işte hayat bu” diyorum ama sonra içimden okulu başaramazsam asla böyle şeylere sahip olamam diyorum ve tekrar ağlamaya başlıyorum. Büyük bir huzur ve mutluluk içinde uyandım, ilk defa bu şekilde benim rüyamı paylaşma ihtiyacı hissettim. Teşekkür ederim.

Rüyada sınava girmek tabiri

Seher merhaba, rüyada sınava girdiğini görmek rüyayı gören kişinin herhangi bir konu veya bir alanda teste tabi tutulduğunu ya da bir başkası tarafından onun gözetlendiğini ifade ederken, böyle rüyaların genellikle o insanın bir takım konular hakkında endişeli olduğuna ve bazı şeylerden kaygı duyduğuna yorulur, bu konuda geniş açıklama rüyada sınav görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada ağlamak yaşamda kişiyi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların dışa vurulmaya, üzüntüden uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır ve güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir, bakınız rüyada ağladığını görmek yorumu.

Rüyada teselli edilmek rüyayı görenin kendini depresif hissettiğini ve dış dünyanın tehlikeleri karşısında sığınacak bir barınak, güvenilir bir yer ya da bir şey ya da birini aradığını gösterir. Rüyada liman görmek sizi çok sevindirecek ve mutlu edecek haber alacağınıza işaret ederken rüyada yelkenli tekne görmek rüya sahibinin duygusal kişiliğini temsil eder. Rüzgar ile yelkenlerin uyumu hayatınızda çeşitli durumlar arasında nasıl gezinmek gerektiğini gösterir ve yaşamınızda uyumu sağlamanız gerektiğini işaret eder, bakınız rüyada yelkenli görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir