Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girdiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda, sınava gidiyoruz, sınava giderken bayrak görüyorum, bayrağı kızım alıyor, bir okula gidiyoruz okuldan kızım kağıt alıyor “çok araba var” diyor. Arabayı bırakıp çıkıyoruz yukarıya. Yukarıda trafiğin azaldığını görüyoruz. Sonra orada tekrar bir arabaya biniyoruz, arabayı oğlum kullanıyor.

Araba ile giderken birden bir tarlaya giriyor, tarladan dalgalanan 2 bayrağı alıyor, sapından tutuyor, arabaya biniyor, hızla yola çıkıyor. Tekrar sınava gitmeye çalışıyoruz. Tüm bunlar ne anlama geliyor, yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada sınava girdiğini görmek yorumu

Rüyada sınava girdiğini görmekVerdiğiniz bilgilerle bu rüyanın açıklanması çok zor. Yaşınız, mesleğiniz, çocuklarınızın yaşı, meslekleri, vb. bilgileri yazmış olsaydınız inanın çok daha net cevap verilebilir. Rüyanızdaki unsurlar arasında bazı uçurumlar var ve sizin gerçek yaşamınızda bazı kararsızlıklar veya endişeler içinde olduğunuzu işaret edebilir. Rüyada sınav görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Sınava Girdiğini Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda 8.sınıf sbs sınavında olduğumu gördüm, çok başarısızdım, düşük not almıştım, bütün arkadaşlarım iyi not almıştı hiçbiride beni istemiyordu.

Ben rüyamda ygs sınavına girdim aynı sınava ablam da girdi fakat aynı binada değildik babamla birlikte önce ablamı girdirdik sonra benim gireceğim binaya gitmek için arabaya bindik sonrada kendimi evde gördüm sınava girmişim çıkmışım ama ben hiç bir şey hatırlamıyordum annem soruyordu nasıl geçtiğini ben sınava girdiğim binayı bile hatırlamadığımı söylüyordum sınav açıklandı ve ben barajı geçmiştim sonrada uyandım bu ne anlama gelir merak ediyorum lütfen bir açıklama yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir