Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Sınava Hazırlandığını Görmek

Rüyada sınava hazırlandığını görmek ne demektir?

Merhabalar, 13.05.2014 tarihinde gördüğüm rüya. Rüyamda gençliğimdeki arkadaşlarımla birlikte bir sınava hazırlanıyorduk sınava bir gün vardı. Çok zengin bir arkadaşın evinde toplandık, burada izzet ikramda bulunuldu ve o güne kadar içmediğim değişik bir içki ikram edildi, içki beyaz küçük şişelerin içerisindeydi, sabah oldu araba ile sınava giderken çok büyük bir parkta indim, birden sağanak bir yağmur başladı, yağmurdan kaçmadım gezinmeye devam ettim.

Rüyada sınava hazırlandığını görmekBirden kendimi büyük bir alış veriş merkezinin içerisinde buldum, buradan bir cüzdan almak istedim bir cüzdan kutusunu açtım üzerinde bezden kese şeklinde bir cüzdan vardı, bunu hiç beğenmedim sanki ambalaj kağıdı gibiydi. Bu bez cüzdanı kaldırınca altından deriden yapılmış tam istediğim gibi bir cüzdan çıktı. Param kısıtlıydı fiyatına baktım 15 tl idi, çok uygun buldum. Sonra çektiğim ekonomik sıkıntılar aklıma geldi almaktan vazgeçer gibi oldum. Alıp almadığımı tam olarak hatırlamıyorum, rüya böylece bitti. Yorumlarınız bekler saygılar sunarım. ercan, 49, Erkek, Evli, Çalışıyor, korku, endişe, çaresizlik

Rüyada sınava hazırlandığını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gençlik arkadaşlarınızla birlikte olduğunu görmeniz, şu anki yaşamınızda sıkıntı ve sorunların sizi bunalttığını ve genlik yıllarının o umut dolu günlerine özlem duyduğunuzu gösterir. Sınava hazırlanmanız ise sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğinizi belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Gördüğünüz içki ise hayırlı olmayıp kimi kayıplar yaşadığınızı veya dikkatli olmazsanız yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada sınava gitmeyip parkta inmeniz yakında girişeceğiniz herhangi bir iş veya ticaret yatırımı konusunda kendinizi tam hazır hissetmediğinizi ifade eder. Çoğunlukla kendinizi stresli ve öfkeli hissedersiniz. Su anda günlük hayatta kendinizi nasıl hissediyorsanız , gördüğünüz rüyada da kendinizi aynı hissedersiniz. Fakat bu sıkıntılar son bulacak çünkü yağmurda yürümek, sıkıntılardan, hastalıktan kurtulmak demektir.

Kendini alışveriş merkezinde bulmanız, gerçek hayatınızda karşılanmamış, ertelenmiş ihtiyaçlarınız olduğunu gösterirken, rüyada cüzdan görmeniz ve diğer olaylar maddi konularda bir arkadaşınız ya da tanıdığınız ile bir tartışma yaşamaktan uzak durmanız gerektiğini ifade etmekte, sabır göstermeniz ve işlerin düzeleceğine inanmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sınav, imtihan, test görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sınava Hazırlandığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada evlenmek nedir? neyi anlatır?
Ben rüyamda evli ve 1 çocuğumun olduğunu gördüm ve aynı anda bir sınava çalışıyordum, bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir