Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sınavda Başarısız Olmak

Rüyada sınavda başarısız olmak neye işaret eder?

Merhaba ben 16 yaşında lise öğrencisiyim. gerçek hayatta İngilizceyi Britanya aksanıyla konuşabiliyorum ve hep sınavlardan 100 alıyorum. Rüyamda yine İngilizce sınavına girmiştik İngilizce hocası bana güvenerek aldı kağıdımı bir baktım suratı bozulmuş, sürekli çizik atıyor ama ben biliyorum hepsini nerede yaptım acaba diye düşünüyorum 90 mı hocam -keşke öyle olsa diyor, -70, -60 yok. Hoca söylemiyor. Birde matematikten 6 almışım 100 üzerinden rüyamda gözlerim doluyor.

Neden İngilizce konuşabilirken böyle saçma ve güven kaybedici bir rüya gördüm hala anlayamıyorum.
yardım ederseniz sevinirim, Rüyada sınavda başarısızlık, sınavda kaldığını görmek nedir? teşekkürler!

Rüyada sınavda başarısız olmak yorumu

Rüyada sınavda kalmakGördüğünüz rüya hemen herkesin öğrencilik yıllarında mutlaka gördüğü bir temel rüyadır. Bu konuda detaylı bilgiyi sınav rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sınav, imtihan, test görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sınavda Başarısız Olmak” için 5 yanıt

ben lise son sinif ogrdncisiyim ve bu sene universite sinavlarina hazirlaniyorum ruyamda universite sinavina girdigimi ve sadece 2 dersin testini yetistirebildimi gordum bu ne anlama geliyor cevaplar misiniz?

, ben rüyamda sbs’ye girmiştim günler sonra sbs’sınav sonuçlarım çok kötülerdi. inanmıyordum hala bakıyordum.yardım ederseniz sevinirim,teşekkürler.

Rüyada sınavda kalan birini görmek
Rüyamda bir kişinin dersini geçemediğini ve yaz okuluna kaldığını gördüm. Bunun anlamı nedir?
19, Erkek, Bekar, Öğrenci, sıkıntılı

Gördüğünüz rüya bazı iç korkular yaşadığınızı, bir şeyi başaramamak ya da zamanında yetiştirememek endişesi taşıdığınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir